ptáč

Proč má Ortel úspěch a komu to vadí?

Nejlepší odpověď
chachar1922

Víš proč to skoro každému vadí ? Protože média mají velký vliv na myšlení lidí a lidé, kteří ví prd, se nechají ovlivnit médii. A pak mají názor podle toho co napsali v blesku. Mě ortel nevadí, ale to neznamená, že souhlasím se všemi jejich písněmi. Každopádně, ocenění si zasloužili.

Další odpovědi
anonym

Proč má Tomáš Ortel úspěch?Tak to bych taky ráda věděla…

To už je větší umělec ten Landa, když napsal muzikál krysař.

Mc Merkurion

…nikomu to nevadí,jen na slavíkách byly pos**ný z toho,že kdyby náhodou vyhrál,že jim tam zahraje „Mešitu“ > loni kvůli němu zrušily kategorii „skokan roku“…

AmazedWolf

Protože jsou dobří a vadí to jen multikulti idiotům.

anonym

u mě moc úspěch nemá, ale nevadí mi. soustředí se spíš na text, než na hudbu a ta mě zajímá víc. instrumentálně by to stálo za prd

SickBreed

Protože je Ortel vylízanec co na srazech Národního otvoru nosil českou vlajku v prvních řadách (ještě opačně), jeho hudba je nekvalitní. Tolika k tomu, proč lidem vadí. Rádi ho mají pouze jednodušší lidé z továren, kterým se líbí jak zjednodušuje problémy na úroveň které rozumí a také samozřejmě slyší na to falešné vlastenectví a pocit sounáležitosti kterým se ohání.

Mc Merkurion

SickBreed: opravdu jsem netušil,že v továrnách jsou jednodušší lidé,koukám že ty tomu fest rozumíš a v lidech se vyznáš,klobou­k dolu…

ptáč

Ale jo, ono to tak bude. Jsou tam zaměstnaní středoškoláci a vysokoškoláci a myslej o sobě, bůhví co nejsou.

anonym

Jugar – Vy jste vážně jiný, nikdo vás nemá rád (kromě novicek) a jste určitě i ošklivý rasista, který umí jenom bezmyšlenkovitě vzdorovat většině.

anonym

Mě má rádo dost lidí na to nezapomeň,ale o tobě se ví,že nejsi žena,ale muž,to svědčí o vše.
A nenavážej se do mě,bud tak laskav.
Nejsem rasista,ale tahle hudba se mi líbí,Daniela Landu znám oslobně a Orel jsou z Plzně a já tam makám!!

anonym

Proč o mě šíříte pomluvy, když to nikoho nezajímá?To, že jsem mužatka jste začal šířit vy a kdybych byla, tak co?

„Ano byla jsem muž, to přiznávám, ale nyní jsem přeoperovaná kráska a omládla jsem, heč!“

anonym

Jste podvraťák, který si lecos namlouvá a falešný agent, vy neznáte nikoho!Když jsem se zminila o Ortelovi, že je z Plzně, tak jste se náramě divil, to je zajímavé, asi máte kouzelné zrcadlo, které vám neustále nalhává jaký jste miláček nové doby.

anonym

Ortel znám,stejně tak Landu a dej mi pokoj mužatko.

anonym

…a vy Jugure nejste zženštilý?

chachar1922

Líbí se mi Ortel, a miluji Landu a je to můj vzor ! Ty jo :-O Jsem rasista a nacista že ??? Sakra !

anonym

Víte vy vůbec něco o nacionalismu?Jo to dříme v každém vlastenci, vy nejste rasista, ani politická hvězda, věřte mi, že spíš obyčejný konzument a, co se týká Landy to je k dnešnímu datu masakrální idiot, sakra?

anonym

Výborně Chacharko!!!!

anonym

Muck, Chacharko!!!!