Avatar uživatele
ptáč

Proč má Ortel úspěch a komu to vadí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3039 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chachar1922

Víš proč to skoro každému vadí ? Protože média mají velký vliv na myšlení lidí a lidé, kteří ví prd, se nechají ovlivnit médii. A pak mají názor podle toho co napsali v blesku. Mě ortel nevadí, ale to neznamená, že souhlasím se všemi jejich písněmi. Každopádně, ocenění si zasloužili.

Upravil/a: chachar1922

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Proč má Tomáš Ortel úspěch?Tak to bych taky ráda věděla…

To už je větší umělec ten Landa, když napsal muzikál krysař.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

…nikomu to nevadí,jen na slavíkách byly pos**ný z toho,že kdyby náhodou vyhrál,že jim tam zahraje „Mešitu“ > loni kvůli němu zrušily kategorii „skokan roku“…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AmazedWolf

Protože jsou dobří a vadí to jen multikulti idiotům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

u mě moc úspěch nemá, ale nevadí mi. soustředí se spíš na text, než na hudbu a ta mě zajímá víc. instrumentálně by to stálo za prd

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SickBreed

Protože je Ortel vylízanec co na srazech Národního otvoru nosil českou vlajku v prvních řadách (ještě opačně), jeho hudba je nekvalitní. Tolika k tomu, proč lidem vadí. Rádi ho mají pouze jednodušší lidé z továren, kterým se líbí jak zjednodušuje problémy na úroveň které rozumí a také samozřejmě slyší na to falešné vlastenectví a pocit sounáležitosti kterým se ohání.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

SickBreed: opravdu jsem netušil,že v továrnách jsou jednodušší lidé,koukám že ty tomu fest rozumíš a v lidech se vyznáš,klobou­k dolu…

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ptáč

Ale jo, ono to tak bude. Jsou tam zaměstnaní středoškoláci a vysokoškoláci a myslej o sobě, bůhví co nejsou.

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jugar – Vy jste vážně jiný, nikdo vás nemá rád (kromě novicek) a jste určitě i ošklivý rasista, který umí jenom bezmyšlenkovitě vzdorovat většině.

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mě má rádo dost lidí na to nezapomeň,ale o tobě se ví,že nejsi žena,ale muž,to svědčí o vše.
A nenavážej se do mě,bud tak laskav.
Nejsem rasista,ale tahle hudba se mi líbí,Daniela Landu znám oslobně a Orel jsou z Plzně a já tam makám!!

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Proč o mě šíříte pomluvy, když to nikoho nezajímá?To, že jsem mužatka jste začal šířit vy a kdybych byla, tak co?

„Ano byla jsem muž, to přiznávám, ale nyní jsem přeoperovaná kráska a omládla jsem, heč!“

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jste podvraťák, který si lecos namlouvá a falešný agent, vy neznáte nikoho!Když jsem se zminila o Ortelovi, že je z Plzně, tak jste se náramě divil, to je zajímavé, asi máte kouzelné zrcadlo, které vám neustále nalhává jaký jste miláček nové doby.

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ortel znám,stejně tak Landu a dej mi pokoj mužatko.

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

…a vy Jugure nejste zženštilý?

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chachar1922

Líbí se mi Ortel, a miluji Landu a je to můj vzor ! Ty jo :-O Jsem rasista a nacista že ??? Sakra !

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Víte vy vůbec něco o nacionalismu?Jo to dříme v každém vlastenci, vy nejste rasista, ani politická hvězda, věřte mi, že spíš obyčejný konzument a, co se týká Landy to je k dnešnímu datu masakrální idiot, sakra?

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Výborně Chacharko!!!!

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Muck, Chacharko!!!!

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek