sejtanka

Proč má náš národ zažitou skutečnost,že víkendové obědy musejí být masové?

Prej bez masa to není jídlo vhodné víkendové pohody,praví mí blízcí.

Nejlepší odpověď
anonym

Taky jsou dobrý nudle s mákem-ale až po tom knedlu..Jsme prostě masožravci,až na vyjímky,naše family miluje tyhle víkendové dobroty,svíčkovou s pěti,španělský fógly,řízečky.

Další odpovědi
dědapetr

To nevím u nás v sobotu fazolová polévka a buchty a dnes špenát s vajíčkem a brambor.

franku

Protože se dříve přes týden maso moc nejedlo,tak o víkendu se snažili,aby bylo na talíři.

SajmonModer

Taky nechápu. Matka dnes udělala k obědu řízek a byl výtečný!

johana 56

U nás dnes bramborák s hrnkem kefíru.Nevadí, že je neděle.

led

Keď sa celý týždeň jedla len polievka s chlebom a mlieko, tak aspoň v „den nicdělání“ sa jedlo výdatnejšie: polievka s chlebom a kúsok mäsa so zemiakmi.

ReHu

No......netuším, proč své blízké paušalizujete na celý český národ.

Maso si dáme klidně v týdnu, když je chuť.

My maso na víkendové obědy sice připravujeme, ale pravidlem to není.