Proč má na koncertech každý před sebou stojan s mikrofonem, proč nemají mikroporty na v TV ? Mohli by se víc tančit

Nejlepší odpověď
baghira

Patrně jim jde víc o kvalitu zvuku než o tělocvičné výkony. Drobné mikrofony mají menší frekvenční rozsah kvalitně přenášeného zvuku.

Další odpovědi
led

Stojany s mikrofonmi na koncertoch okrem snímania zvuku (nechcem písať spevu, niekedy to je rev z divočiny) slúži aj ak pomocná barlička pre speváka. Môže sa s ním hrať, spevať naňho a nie na nejakého abstraktného diváka, ktorého v tej tme ani nevidí. Okrem toho, kábel je kábel, baterky nie vždy vydržia, dosť často ich potom zvukár mení za jazdy.
Ďalší problém – nevypnuté mobily rušia vysielacie trasy mikroportov.

anonym

Asi je to tím,že by pak neodzpívali koncert.Naživo je to jiné,než točit klip,nebo zpívat na playback.

HOMER

Mikroporty nebo teleporty?. :D
..To přece není pravda,málokdo má před sebou stojan s mikrofonem,vět­šinou mají všichni mikrofon v ruce,takže klidně můžou skotačit..