Proč má labradorka několik dní průjem,bez příčiny.Je jí asi 10 let.

Průjem u psa

Nejlepší odpověď
Andělé

Má to více příčin,mamky pes měl vždy průjem,když mu někdo dal mastné nebo starší jídlo.Nasadila mu pak jen granule.Pokud mu dáváte granule nebo bude průjem přetrvávat,nav­štivte veterináře.At hodně pije.

Další odpovědi
Venka

Zkuste přejít na přirozenou stravu BARF, toto si zadejte do vyhledávače.

denibara

Náš retrívr má vždycky průjem když mu dáme kosti, něco mastnýho nebo něco z bůvolí kůže.