HerbiG

Proč má každej vietnamec rovné vlasy a né třeba kudrnaté ?

proč má každej vietnamec rovné vlasy a né třeba kudrnaté ?

Nejlepší odpověď
quentos

z podobnýho důvodu, jako nepotkáš Vietnamce či obecně Asiata blonďatýho … zkrátka k tomu nemá mongoloidní rasa potřebné genetické informace

Další odpovědi
Miroslavst

Protože se bojí od sebe koupit dobrá kulma made in ťaman. Mohlo by se stát, že místo kudrnatých vlasů by měl vlasy zježené.

mojitek

je to dano geneticky-struktura jejich vlasu je ovalna.V tomto jsou oni cistsi rasa,protoze belosi jsou takovej megamix vseho 😉
Doplňuji:
Praveze to genama JE 😉

Velbloud

Viděl jsem o tom dokument. Je to tvarem vlasů. Oni mají vlasy spíše ploché, oválné. My máme něco mezi kulatýma a oválnýma a černoši mají kulaté vlasy.
Genama to nebude.

GM

Znám jednoho, jeho otec byl francouzský voják za války v Indočíně. Má kudrnaté vlasy a knír. Oženil se s mou kolegyní, mají spolu 2 děti. Měl tu obchod, ten zavřel a vrátil se do Vietnamu.
Alimenty za něho platí jeho příbuzní.