Lgee

Proč má iPhone 7 na Heureka.cz tak špatné hodnocení?

http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/apple-iphone-7-32gb/recenze/?s=6#re­views
Kdo by chtěl záporné recenze? Nebo asi uškodit konkurenci, podle mě nesmysl, konkurencí na netu je…

Odpovědi
Anonymka15+

Protože má spoustu odpůrců ještě dříve, než telefon vůbec viděli. Někdo Apple miluje, jiný nesnáší…

Lamalam

Na studiích jsem si psaním kladných (či záporných) recenzí přivydělávala. Je to podle zadání marketingové agentury. Od té doby žádné internetové recenzi nevěřím.

Kdo by chtěl záporné recenze? Odpověz na nějaký inzerát typu „hledáme externího copywritera“ a uvidíš sám. Nejprve to začne nevinně, ale časem, až si tě oťukají, dostaneš speciální úkoly, např. recenze věcí, které jsi v životě neviděl (k tomu dostaneš bodový scénář) nebo spamování diskuzí ( i tady se pár placených spamerů vyskytuje) apod.