štamgast

Proč má Gorbačov flek na hlavě?

Doplňuji:
marci1: Bohužel odsud zmizely kategorie včetně Zprávy a politika tak to dávám do OSTATNÍ, nikoliv do zábavy i když jsou ty kategorie spojené.

Nejlepší odpověď
marci1

Je to mateřské znaménko.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Micha­il_Sergejevi%C4%8D_Gor­ba%C4%8Dov
Doplňuji:
Teď jsem si všimla kategorie „zábava“. Tvar skvrny je Amerika ! 🙂

Další odpovědi
Drap

Podobná věc může postihnout i tebe, tak proč by to nemohl mít Gorbačov

anonym

Někdo má flek,někdo má křivý nohy,někdo není hezkej,nemůžeme si vybírat

bolak

To takhle jednou hráli s Jelcinem mariáš…

huxa

Neb je to šelma, kterou poznamenal bůh.

Jestli mne paměť nemýlí, je to mateřské znaménko a na jejich důvod existence se ptát je zbytečné.

honza19hk

třeba dostal pulitrem:-) Nebo vzhledem k tomu, že to rus tak spíše flaškou vodky.