Hufnágl

Proč má fenka chlemtá vodu z květináčů nebo z louží?

Fenka má v misce dostatek vody, ale někdy pije vodu mimo ni. Čím to může být?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… co někdy, ten náš nejni línej vyběhnout ven k jednomu kýblu (je jich na dvoře víc, ale pije jen z tohodle), přestože leží u misky s vodou a cestou potká několik kýblů s čístou vodou … podotýkám, že onen „jeho“ kýbl je dost zanešenej a je tam dešťovka …

… @Kepler: nevim jak Hufnágl, ale mám vlastní studni, nijak chemicky neupravenou, raději bude chlastat ty kyselý deště …☂💧💧💧

Další odpovědi
Kepler

Má prostě žízeň a chemicky upravená voda jí moc nevoní. Taková přirozená voda, to je pro ni Mattoni!

da ny

Asi jim ten bezchlorový „smrádek“ více „voní“ a chutná.
Ten můj psí vnouček k louži jen čichne, ani z potůčku v parku
nikdy nepije. Tak tam asi nahoře, ze zahrádek a rodinných domků lidé pustí horší chemii, než je v čerstvě odstáté kohoutkové ;).
Ten malý aristokrat už nestojí ani o syrečky…. Má rád okurku a kaki :D
Ke květináčům přístup nemá a voda v nich ani nestojí.

“Trochu zasmrádlá voda jim chutná převelice… a taková ta v plastových držácích na slunečníky, ta je vůbec nejlepší… Je zajímavé, že tu vyhlédávají snad všichni psi, ačkoliv mají dostatek vody čerstvé..“ „
„Hlavně se ujisti, že voda, kterou pije není u jedovatých pokojovek.“
Zdroj: https://www.po­radte.cz/zvira­ta/1110-pes-pije-vodu-z-kvetinace.html

zjentek

Pij to co ona a pochopíš. Řiť svůj život instinkty svý feny. Spousta ženatých chlapů to má doma obdobně, ani neví. (;

Drap

Má chuť se právě napít, nebo ji ta konkrétní louže nějak voní. Neni to u psů nic nezvyklého.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.