Avatar uživatele
Registrovaný

Proč má člověk potřebu neustále něco vlastnit??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Je to jedena ze základních lidských vlastností sahajících až do pravěku,kdy člověk bojoval o přežití.(ohen,potrava,zbraně)

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele

Dokud chce vlastnit něco,tak to jde,horší je,když chce vlastnit někoho.Jinak dobu,kdy jsme vše vlastnili dohromady pamatuji.Nic moc..Chci (sama za sebe) vlastnit jen to,co potřebuji k životu.Mít dohromady s někým zubní kartáček nechci,chci mít jen svůj.Jinak podepisuji to,co napsali pánové přede mnou.


Avatar uživatele
Zlatý

Protože lidé v reklamní branži evidentně dobře odvádějí svou práci...:-)

A také - ono těch sedm smrtelných hříchů má také něco do sebe. Přesně odráží ty lidské vlastnosti, které odpovídají na tvou otázku.
http://cs.wikipedia.org/…


Avatar uživatele
Zlatý

Zřejmě z těch důvodů, že přemýšlí a potřebuje nějakým způsobem zajistit své základní životní potřeby a potřeby své rodiny. Každý ty své potřeby ovšem může hodnotit jinak.


Avatar uživatele
Pokročilý

Dává mu to určitou jistotu v žití, některé lidi to naplňuje radostí, v jiných to jednoduše ukojí potřebu zabezpečení rodiny.


Avatar uživatele

Pokládáš pro některé nebezpečné otázky. Bezpeční lidé jsou andulky v kleci které pijí vodu a znají několik zvuků. Lidé s potřebou něco nebo vlastnit vše je nemoc dosud nezapsaná do dalších diagnoz. Proto má odpověď nebude přijímána. Ani vaše otázka nebude kladně hodnocena. Diagnoza bohatství nemůže být přijata kvůli stydlivosti těch, co parazitují z práce lidí; jsou to lékaři a odborná společnost. Bylo by jim to líto.
Vaše základní otázka pro spravedlnost nemůže být chápána něco jako být syt, nebo přírodověda. Je to otázka, které se většina lidstva snaží vyhnout aby VYHOVĚLA. Chtěl bych odpovědět a udělat veřejnou analýzu, v této minutě nejsem k tomu schopen. Potřeba neustále něco vlastnit je nemoc chudých vrahů a je to vrozené. Je to laicky. Aby to nebylo laicky, musí se to zdůvodnit a popsat. Jsou to chudáci. Od kočárku diktovali hlasitým pláčem a na sebe upozorňovali. Byli to oni, kteří počítali mamince snědené jídlo které mohlo připadnout jim. To oni vytvářeli lidské skupenství podobných kteří pod záminkou věd okupovali panenskou přírodu a dodnes se říká že to je les MZLU nebo státu. Oproti tomu se rodili další lidé kteří nemají tuto chorobu neustále něco vlastnit. A protože jim chybí toto vědomí, otázka jako vaše, přijde jim to jako něco normálního. Řeknou: když to není moje, tak se po tom neptám. Ale lidé by se měli ptát! Protože se rodí v plenkách které si nekoupili. Protože se narodili do míst a ty jim jsou odňaty; zkuste vypudit ptáky z lesa, z polí. Nejde to. Ta nemoc kompenzuje něco co člověku - ani ne chybí, protože tady je všeho dost, ale zůstává to v mozku. Je to v chudé Africe, Je to v bohaté Evropě. Proto jde o patologickou záležitost. My ovce, kterých je víc než jich, rádi posloucháme, nasloucháme příběhům lidí, máme smysl pro spravedlnost, hádáme se nebo jdeme když uslyšíme hlas vůdce. Kdežto ti nemocní přesvědčují obchodním stylem a svou chytrostí vyhrávají. Oni vyhráli tím že jdou přes mrtvoly. Tam není svědomí, protože žádné neexistuje. Proboha živýho, stačí vám to? To není o tom, kolik vám dá kdo palců, žádné sympatie nejsou, žádná pravda. Oni s vámi manipulují a hrají si s vámi jako s mrtvou panenkou. To je ta nemoc. V tom se projevuje. A aby se ta moc, to udržení vlastnictví utvrzovalo, proto se vše počítá; počet krmítek, počet hus, počet ovcí, počet vody, počet všeho. Bože jestli jsi, dej už konečně lidem rozum.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 840
Zlatý mosoj 444
Zlatý ivzez 297
Zlatý gecco 271
Zlatý Hlada 263
Zlatý standa 200
Zlatý led 181
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 173
Zlatý annas 172

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.