jancacv

Proč má člověk největší hlad nejvíc večer, místo přes den?

snídám,obědvám a i věčeřim,ale ve22h mě rajbluje žaludek a minerálky už nezabíraj,dá se to nějak obejít a oblbnout žaludek?diety nedržim,nikdy

Nejlepší odpověď
ReHu

Možná jde o skladbu stravy, nebo o to, co bylo k té večeři. Svačíš? Nebo jíš jen 3* denně?
Zkus třeba proteiny nebo vlákninu místo večeře ve 22 hod. Ale proteiny raději 1–1,5 hod před spaním.

Další odpovědi
quentos

člověk obecně ne, to jenom Vy :{))> bych se v klidu najed a hodinu poté si pořádně zacvičil

Mili @

Já si myslím, že spousta lidí jídlo přes den odbývá a večer se to pak snaží dohnat – a to pak má už i sakramentský hlad!
Nebo baští něco u televize.

BandiOl

Je to jednoduché – většina lidí je celý den ve stresu. Má ztažený žaludek. K večeru se uvolníte a hlad je větší. Navíc když jste měl něco na večeři kolem 18:00 tak do 22:00 člověku vyhládne.
Pokud posunete večeři o hodinu později a kolem 22:30 půjdete spát, pak to bude lepší.
Pokud budete chtít cvičit, pak ne hned po jídle.