zjentek

Proč má býti kořením právě zjentek?

Nechápu. Je to nespravedlivé, jiný by se mohl urazit. Znám typy, který to dady kořenějí mnohem ostřejc! (;

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaktoze-obcas-kdyz-dojde-zjentek-tak-se-nam-otazky-stridaji-jako-na-bezicim-pasu

Nejlepší odpověď
Kepler

Bo si taky umanutý typek z Prajzke, kteremu opravněně a furt chybi kategoryja „hmyz“ a je pravidelně zamilovany do nějake celerbrity. Normalni platonicky promiskuita. No neni to řiť?

Další odpovědi
annas

Třeba zjentek dělá to, se mu líbí, takže to jeho kořením., které ho obohatí. Když si udělá občas přestávky, tak i ty jsou dalším kořením pro povzbuzení.

Nedívejte se na koření černými brýlemi, ale představte si raději barevná skla, jimiž se díváte na uživatele, a třeba vám přinesou pestřejší pohled na virtuální svět. . .

Malvína

Buď rád, aspoň to tu zpestříš a určitě to nebylo myšleno zle 🙂 Ale co si tak nechat patentovat své kořeni “zjentek”. Pořádná směs chilli a marihuany, to by bylo to pravé. Koupila bych… 😁

aliendrone

Neviš cype? Bo kořeni je vzacne, tož buď rad za tu haluz! ;) :D :D

Kelt

Koření, to je třešnička na dortu.Kapka, díky které přeteče pohár. Někomu se to může líbit, někomu ne. Každopádně je to změna, něco se mění. Není to stereotyp. Lidé se dělí na hledače shod a hledače rozdílů. Samozřejmě, že záleží na úhlu pohledu.Nikdy nenajdeš absolutní shodu, ani absolutní rozdíl. Mercedes i Škoda má každé 4 kola a zavírací dveře např. A neber to absolutně. Byl to něčí názor, a lze o tom diskutovat.

zjentek

An, vy jste to tedy rozlouskla, jen co je pravda.

zjentek

Malvínko, uvidíme, kam všude to odtud povede. (;(;(;