misskas

Proč lidi všechno řeší násilím?

když narazí na nějaký problém nebo konflikt řeší to mlácením,zabí­jením.proč se chovají lidi jak zvířata?
Doplňuji:
myslim to tim ze proti zviratum mame rozum a inteligenci,ale proc ji nekteri nepouzivaji?

Nejlepší odpověď
terry

  1. zvířata se tak nechovají.
  2. všichni neřeší vše násilím. Asi sleduješ tu nesprávnou skupinu.

Další odpovědi
Orange

Protože to třeba jinak nejde?

briketka10

nějaké zvíře se chová agresivně vinou majitele !
a člověk je agresivní odmala, jak na něj působí
společnost – podívej se co je plných věznic, polepšoven..

nemůžeš to brát doslova, že lidé mají rozum..

Doplňuji:
viděla jsi toho psychicky nemocného člověka, jak nařízl svému
pejskovi ocásek ? jeho omlouvá možná nemoc, ale je spousta jiných
co zvířata přímo týrá k smrti za to bych jim sekala ruce, nebo oko za oko !!

panxnotdead

Někdy to jináč nejde, než mu rozbít hubu

huxa

protože jsme vlastně zvířata?

bolak

je to nejrychlejší a nejúčinější… šetří to nervy, čas a přináší to okamžitou úlevu