mokador

Proč lidi tráví víc času u počítače než venku.

Nejlepší odpověď
Frckar

Zajímavá otázka. Zřejmě to bude touto konzumní a uspěchanou dobou. Lidé zapomínají na své pravé přátele a raději vyhledávají nové, virtuální přátele. A hlavně jsou líní a nemají v životě žádné cíle, kromě toho nashromáždit co nejvíce přátel na facebooku. Jen hnijí u pc a nic jim nechybí.

Další odpovědi
anonym

Ja jsem " stredni generace " a jsem docela rada , ze za nas pocitac nebyl. Ja jsem tim padem zazila cela skolni leta , kdy jsem tasku hodila jen za dvere .. na chodbe doma jsem se v letu prevlekla a behala jsem venku , dokud me mamina nezavolala. A to volala vzdy pul hodiny dopredu , protoze vedela , ze budu skemrat " jeste chvilku " a po chvilce pak skemral moji kamaradi a kamaradky take " jeste chvilku "… a ja byla stastna , ze mam takovou chapajici maminu .
Dnes musim bohuzel uznat , ze bych byla take na pc asi radsi , nez venku. -iv-

Berušinka

Chceš to stručně? – Protože jsou b*bí =D

Heretix

Venku prší…

Alesh

Přidávám se k potrefeným husičkám. 🙂

anonym

Proč?Návrat do relity je…!

Zdroj: http://kulki.blog­.cz/1108

led

Je to fyzicky pohodlnejšie. Vnútri človek netrpí vplyvom počasia.

snookerballs

Protože mě to baví víc než pohyb.