Monny

Proč lidi,řeší problémy sebevraždou?

Myslíte si,že jsou slaboši?Nebo jen nevěděli jak dál?Je jich hodně a hlavně mladý lidi.

Nejlepší odpověď
annas

Otázka již bylo položená několikrát, dokonce celá stránka obsahuje názory na sebevraždu.
Odkaz aspoň na dvě z nich.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-myslite-ma-kazdy-pravo-ukoncit

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-dozene-cloveka-k-sebevrazde

Další odpovědi
dabel

Ted jsem zrovna poslouchala rádio.20 LETÁ SKOČILA Z VĚŽE V KLADNĚ.Je těžký říct jestli to jsou slaboši nebo ne.Člověk neví co prožívají.Třeba už je toho dost a chtěji to nějak ukončit.Ale jestli si někdo bere život kvůli lásce tak to si myslim že je blbost.

BIGFOOT

JE POTŘEBA SI NA LIDI UDĚLAT VE SVÝM OKOLÍ ČAS A POKUD MAJÍ PROBLÉMY TAK SE JE SNAŽIT S NIMA TY PROBLÉMY VYŘEŠIT.LÁSKA NENÍ PRÁZDNÝ SLOVO.BIGFOOT

Mili @

Už nevědí kudy z problémů, které je ničí, mají deprese, někdo je opustí, nemají smysl života, jsou těžce nemocní…
Těch důvodů by se našlo spousty.
Jenže po nich zůstávají nešťastní lidé!

Michal Kole

Před maturitou jsem měl podobné myšlenky