doney gal

Proč lidi pijí alkohol?

Copak neví, že je to nezdravé pro tělo?

Nejlepší odpověď
anonym

To je úplně stejné jako proč lidi kouří, když vědí, že je to nezdravé.
Ano, vím, že je alkohol pro mně nezdravý, ale piji ho protože zlepšuje náladu, jsem veselejší, zahání smutek a problémy jsou pak nějak snesitelnější.Nesmí se to s pitím přehánět, pak je i tělu prospěšný.

Další odpovědi
zorro

Já ti to řeknu a ty začneš chlastat taky

Zdroj: Škopek

anonym

Někdy ze stresu,někdy někdo ze smutku,jiný pro radost a odvahu.
Pro lepší náladu,rozvázání jazyku a i proti bolesti.
Jsou i ti,co jsou na něm závislí,ale ti ho už musej pít.

ReHu

Že by jim chutnal?

anonym

Z kouření nikdo nic nemá,protože komunisti už dávno skončili,ale alkohol "v míře"je docela zábavný jo.

Po třech 12 nočních ve skladu si jednu nedej?

lexx

pitý v malých dávkách neškodí v jakémkoli množství

anonym

NelieM – Po těžké dřině a napití se krabičáku se tělo nejlépe regeneruje.

jáára

NO FUJ!