Avatar uživatele
nevzdelaneja

Proč lidé nakupovali před státnim svátkem jak šílení?

Nevim to sice uplne objektivne zhodnotit jestli na to co se ptam je pravda, nicmene neco jsem slysel a asi to pravda je. Zajimalo by me jaky by mohl byt hlavni duvod toho ze jak byli v patek obchodaky zavreny tak ve ctvrtek ty lidi nakupovali jak blazni? Samozřejmě je logicky ze budou nakupovat vic. Ale proc tak hodne?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2706 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… především na to měl vliv prodloužený víkend před dušičkama a tím očekávané návštěvy různých příbuzných, cestujících za hroby, které spojí s návštěvou – někteří se vídají jen díky takovýmto událostem (dušičky, funus, velikonoce) …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Byl jsem rovněž nakupovat ve čtvrtek a v naší lokalitě se v tomto ohledu nedělo nic výjimečného. Možná, že někde sehrál roli prodloužený víkend zmíněný v diskuzi, nebo si někdo nacvičoval předvánoční nakupování -:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Myslím, že se ptáš jen na domněnky, co to je hodně? Kdo to odhadl? Znáš o kolik se ve čtvrtek zvýšily tržby oproti ostatním čtvrtkům?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GM

Lidi si ve čtvrtek udělali běžný velký nákup, jaký normálně dělají v pátek, někteří to spojili s cestou na hrob a tak si ušetřili cestu.

před 2705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nevzdelaneja

Nevim. Nebyl jsem tam jen jsem slysel od 3–4 lidi ze napr. Tam brali zbozi po krabicich. Ze to jsem jeste nevidela kolik tam bylo lidi. Ze nakupovali jako pred nejakou apokalypsou atd. V podstate se snažím zjistit jestli je to pravda a pokud ano tak proc.

před 2706 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rouzi

Ne všichni žijí ve městech. Taky jsem musela víc nakopit, přijela mi rodina a to máš hned čtyři krky navíc…

před 2705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
talka

Asi nákupy na prodloužený víkend.

před 2706 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek