Michal Kole

Proč lidem vadí a někdy dost expresivně dávají najevo, když se na nějaké internetové diskusi nadhodím téma plavání ?

Logicky když se plavání učí na vysoké škole tak je asi těžké se plavat naučit ne ?

Navíc každému tato dovednost není souzená. Viz počty utonulých.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Michale, možná je to tím, že těch plavacích otázek je trochu moc 🙂.
Doplňuji:
Dnes večer je to přesně 15 let, co se mi utopil přítel. Jihočech, který vyrostl u rybníka, perfektní plavec. Není co dodat.

Další odpovědi
led

Pretože tých plávacích otázok na jedného človeka a mesiac je veľa. Neviem, či si dal niekto tú námahu, nájde sa tu určite taký človek, ktorý spočíta, koľko je tu vlastne plávacích otázok a potom sa sem vyjadrí.
Hlavne by sa sem mali vyjadriť, práve tí, ktorým tieto otázky prekážajú.

manon

Můžu odpovědět otázkou, Michale? Co Tě na plavání tak bere? Proč právě plavání je takovým středem, kolem kterého se točí Tvoje otázky?

SonsyMite

Já proti tomu nic nemám, spíše se jim zasměju

hanulka11

utonout může i plavec , víš
vadí to lidem – protože jsou to otázky neobvyklé

Lucijej

Michale, musím tě vyvést z omylu. Na VŠ se plavání neučí v tom smyslu, že by tam nastoupil neplavec a tam teprve začínal.
Na školách, kde je plavání povinné – sportovní, záchranářské apod. – tam už člověk musí umět plavat a na škole už jenom trénuje a vylepšuje styl, vytrvalost apod. A tam už je plavání součástí přijímacího řízení, takže neplavec nemá šanci na přijetí.
Na dalších školách, které nejsou zaměřené na sport, je povinná určitá sportovní aktivita, kde je větší nabídka sportů – plavání, cyklistika, judo, lezení po umělé stěně, spinning, jóga, atletika a člověk si může vybrat, co je mu nejbližší. Takže třeba student techniky, který je současně neplavec si vybere třeba atletiku a nikdo ho do plavání nenutí.Nebo dokonce, jestli má závažné zdravotní potíže, dostane od lékaře omluvenku a nemusí splnit žádnou sportovní aktivitu.

martinecek20

Mě to je prosti srsti protože když už se všude pořád ptáš na toto nebo tady na toto viz. odkaz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-zamereni-webu-by-se-vam-libilo a viz také toto http://podpora­.endora.cz/vi­ewtopic.php?f=8&t=5­942&start=10 hned první příspěvek TAKŽE ODPOVÍDÁM JSEŠ NA TO ASI MOC UPJATÝ NEBO TI TO PLAVÁNÍ NEJDE A PROTO JINAK NWM.

led

ad manon „Co Tě na plavání tak bere?“
je to úplne logické, už sa tu preberalo, že Michal je neplavec. Je to závisť, keď niekto dokáže viac, než na čo ja (Michal Kole) mám odvahu – nebáť sa vody a naučiť sa plávať. Tak mi (MK) ostáva sen, kde plávem spolu s druhými a vyrovnávam sa im

manon

No dobře, neplavec může být. Ale proč by potom psal, že dívku si má kluk vybírat podle toho, zda má u potápění otevřené oči :) nebo se zajímal, zda herečka, co bude hrát princeznu Dianu bude ve filmu plavat? :) Já si myslím, že si Michal dělá legraci. A jestli ne, je na něm, aby nám to víc osvětlil.

bolak

:)

já doufám že si legraci nedělá, to bych přišel vo všechny ideály…

manon

:) … a to Ti nevadí, že jestli si ji nedělá, přijdu o ideály já?

bolak

nauč se potápět s otevřenejma vočima a možná tě michal vezme na milost a všechny ty ztracený ideály ti vynahradí..