Avatar uživatele
Damiana

Proč lidé vůbec kouří?

Nevěřím, že jim to vyloženě chutná – hned od první cigarety si řekli: No to je ale skvělý, dobrota, bez toho teď už nikdy nechci být!?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? manon, aramah, kapka, Syd, Meropa, david22 před 4474 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Začli z frajeřiny, ne že by jim to chutnalo, aby zkrátka byli „in“ v partě a protože je tabák návykový, tak si po nějaké době uvědomili, že jim to chutná a že bez toho být nemůžou, (nechtějí).

Zdroj: Moje zkušenost. Ale dokázal jsem přestat už dávno, protože jsem prostě CHTĚL.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mapel

Protože je to droga a i u zvířat je možné vypěstovat závislost. Jediný rozdíl je v tom, že lidé umí vyrobit cigaretu, ale zvířata ne. Proto začali kouřit jako první lidé a potom některé ochočená zvířata.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Protože jsou lidi.
Ptáci ani ostatní zvířata nekouří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Velkou roli hraje taky cigareta, coby rituál… Jakási záminka být chvíli v klidu. Hodně velkou roli tam hraje nuda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SINGO

mosoj, se zvířatama to není zas tak pravda 🙂

Zdroj: http://www.au­mojekoule.eu/vi­dea/nejnovejsi/de­tail/3390/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

A co alkohol, proč se lidé upijí?
Proč se přejídají,proč drogují?
A vůbec proč děláme to o čem víme že je nezdravé?
Asi proto že jsme JEN LIDI..
Ale odpověď na otázku: máš pravdu Damiano první cigareta byla fakt hnusná.
Bylo mi nějakých šestnáct a v hlavě nas…o :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
escibe

Také nevím proč jsem mohl kouřit, když mě je lépe bez toho smradu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
P.T.

Kdysi to byla frajeřinka, výsada. V dnešním světě je to dostupná závislost, která nám zůstala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Mosoji,to máš sice pravdu,ale slyšel jsem kdysi,že srncovi když rozdrolíš na pařez cigaretu,tak ji sežere.Jeden si tak dokonce prý vypěstoval závislost:-)
Doplňuji:
http://www.ku­rakovaplice.cz/kou­reni_cigaret/zdra­vi/nikotin-a-informace-o-nem/250-ucinky-nikotinu-na-lidsky-organismus-telo.html

Upravil/a: jendahun

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ondrej01

Jeden kluk z (myslím že) osmých tříd začal z frajeřiny (jak jinak) kouřit, nechutnalo mu to, kašlal jako starej hulič a stejně si ho nikdo nevšiml kvůli vajglu. No od tý doby se toho nemůže zbavit a pořád hulí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek