Fienir

Proč lidé volí ANO?

Opět Babiš vytáhne koblihy a lidé se mohou pos*at. Copak se nepoučili z voleb 2013, kdy se ministrem obrany stalo nemehlo, které tomu nerozumí? TO opravdu nepochopili, že ANO je spatlanina jako VV?

A co je děsivější? Stranu ANO lidé volí jen proto, že předsedou je Babiš, nikoliv podle toho, kdo kandiduje. Takže, kdo chce získat moc, tak udělá nejlíp, když poběží do ANO.

Toto bohužel nedopadne dobře a lidé si bohužel budou muset namlátit, aby to pochopili. To je ale marné, protože se objeví podobná strana a zase se nachytají :(

Nejlepší odpověď
gecco

Proč? – protože je tato strana (sliby, její dosavadní činnost, osobnost Babiše – nebo třeba koblihy) něčím oslovila.
A víš, co připadá děsivé mně? To, že někteří lidé volí komunisty, což už špatně dopadlo.
Zbytečně se rozčiluješ.

Další odpovědi
marci1

Ze stejného důvodu, jako lidé volí i ostatní strany. Každý si může zvolit koho chce a jistě to dělá v dobré víře, že právě ta jedna jeho strana bude ta „pravá“ a nejlepší. 🙂

Funna

protože se těžko volí tak, že dáš NE .-))
nevím, co ti udělali právě tihle, ale stejně by ses mohl rozčilovat, proč někdo volí ODS, ŠSSD, KAN atd.,…každý ať si volí koho chce, je to jejich volba (a nevolila jsem je, jen tak pro pořádek)

klumprt

Kampaň ANO před parlamentními volbami byla nebývale masivní. Tak, že slavil úspěch i někdo tak nesympatický, jako je Andrej Babiš. Jen díky svým penězům. Měl prostě víc a hezčích billboardů.
No a protože se zatím ještě neznemožnili, tak slaví úspěchy i v posledních volbách.
Souhlasím s tím, že to je nesourodá parta hurápolitiků, podobná Věcem veřejným. Jenže zatímco Věci veřejné dojely na to, že neměly pražádnou vnitrostranickou disciplínu a špetku loyality, tak v ANO vládne Babiš pevnou rukou. Všichni vědí, že jsou tam jen díky jeho penězům a vědí, že pro jedno křivé slovo by mohli letět.
Je to jen otázka času, kdy ANO přiláká tolik vyžírků, že bublina praskne. Anebo se může stát, že se z toho stane normální strana s nějakým jednotným programem. To by bylo štěstím pro nás všechny.

da ny

ANO není strana, ale hnutí ;)
Každý, ať si volí koho chce.
Strany vznikají a zanikají, získávají či ztrácejí voliče – podle toho, jak se předvedou, co dělají/nedělají i pro lidi/voliče.
Každému vyhovuje něco jiného, někdo preferuje nadnárodní kapitál, jiný ten český…
Na ministerstv obrany již přece bylo tolik nemehel 🙂
Proč Vás to tak bere? Volte si co chcete, stejně tak tolerujte a akceptujte volbu ostatních.
Nic jiného s tím nenaděláte 🙂

Agneta

Lidé jako Babiš jsou zajímavé, charismatické osobnosti.

A tak je jedno, jestli se volí kvůli programu nebo té osobě.
Takovému klumprtovi je hned (ze závisti)nesym­patický jen kvůli jeho penězům, ke kterým ale přišel legálně, a to je rozdíl:DDD

Proč těmto hnutím(-dále pěkná odp. od „da ny“) nedát šanci?
Klumprt, „pevnou rukou“ je vládnuto ve všech stranách, neboť musí pracovat podle programové linie – nebo jak to nazvat, a nikdo nemůže bez „dovolení“(schvá­lení) s něčím vlastním vybočovat.

Pepa25

Také to nechápu, zvláště když se bavíme o komunálních volbách. Respekt pěkně popsal, jak vznikaly kandidátky ANO: http://respek­t.ihned.cz/c1-62793630-kdyz-ano-rika-ne Ale nesouhlasím, že to je stejný průšvih jako VV. Je to bohužel větší průšvih, protože Babišovi jde o víc než Bártovi a už se může vyvarovat jeho chyb …

Agneta

klumprt >>> jinak, tedy dále, je tvoje odpověď pěkná, věcná a informativní…

ale to, jak působí Babiš by mne taky zajímalo, a tak to asi zadám
jako otázku, a tam se můžeš vyřádit :DDD

klumprt

Zjišťuju, že se mi nechce odpovídat na tvoji novou otázku 🙂
Takže tady: Babiš je mi nesympatický prostě svým vystupováním (není sám), svojí minulostí a svým stylem politiky.
Obzvlášť protivný je zde: http://youtu.be/I­YHUKtgKKgc

Fienir

Funna: jde o to, že lidé nalétnou na sliby a koblihy. Že se lidé nepoučí, to mě opravdu naštve. A ano, to, že lidé volí ODS, která se předvedla, mně taky štve.

Lamalam

Ono těch parají, které se už předvedly, je víc.