Proč lidé věří že Američané byly na měsíci?

Když je kolem toho tolik otázek a nejasností. Proč nenatáčeli povrch měsíce pro přistání pořádnou kamerou? Proč když bylo tolik letů na měsíc tak není moc důkazů Proč sebou brali tak nesmyslně drahé a nepotřebné rovery? Proč nevzali teleskop? Proč je autentické video o tom jak se baví že to co právě nahrávají bude vysíláno až o několik dnu později i když to mělo být živě? Proč nejsou veřejně ukazována vide kde se snaží trikem udělat dojem že jsou vzdálení od země i když jsou na oběžné dráze? Proč jsou pouze kousky videí a ne celí nepřetržitý videozáznam? Žádný důkaz není pro každého zvlášť stejným důkazem! Každá věří tomu čemu chce a každý má jiné znalosti a od toho se to odvíjí!
Doplňuji:
Vy děti.. to že je na měsíci nějaký zrcadlo snad není důkaz toho že tam byly ne? Achjo lidi probuďte se… a neřešte zase tu posr..ou Češtinu a jiné nepodstatné věci! …Jestli je pro vás důkaz to co kdo nakecá nebo napíše tak potěš koště..Důkazy by jste si měli ověřovat!

Nejlepší odpověď
quentos

máte pravdu. Je to stejně neuvěřitelné jako to, že génius dělá pravopisné chyby.

Další odpovědi
Drap

Kdo věří tak věří a kdo nechce věřit neuvěří. Všechny tvé otázky by mohli spolehlivě zodpovědět v NASA. Zkus si tam napsat.

dudu

Věřím, že jsi se přihlásil k pobytu na Marsu a planeta Země ustojí úbytek jednoho genia. Snad Ti nebude vadit když se tam nesetkáš s muslimy.

MK44

Asi proto, že málokdo věří, že by Američané byli až takoví blbci, aby se nechali za studené války Sověty nachytat při takovém podvodu. Vždyť i Rusové usilovali o let na Měsíc. Bezpochyby byli schopni lety sledovat dalekohledy a odchytávat radiové signály mezi Zemí a Měsícem a bezpochyby to dělali. Špionážních satelitů už měli v prostoru spoustu. Nehledě, že stopy na Měsíci zůstávají a kdykoli v místě přistání některého Apolla může přistát sonda. A nejen ruská. Že by si Sověti byli nechali takové odhalení pro sebe?

Skepticismus může být náramně užitečná věc. Pátrejte po odpovědích na Vaše otázky u seriozních zdrojů a dejte vědět, na co jste přišel. Určitě si to se zájmem přečteme.

petra15

tak to je geniualssni....., ze Americanky byly – na mesici.....
ani bych tomu neverila…
Doplňuji:
V tvem doplneni uz zase pises, ze tam (zeny) byly.....
Pusobi to nevzdelane…

Hamon

Všechny tyhle otázky si už položili a zodpověděli jiní. Stailo by minutu googlit.
Podle mne je nejpádnějí argument kontrola ze strany Rusů a historie – kdokoli by přistál na měsíci nebo tam vyslal techniku (obdobně jako na Mars), mohl by odhalit, že šlo o podvod. Opravdu si myslíš, že by to riskovali?
Mimochodem, viděl jsi film Pitva mimozemšťana?

mosoj

Nepotřebuji záznam. Viděl jsem na vlastní oči přímý přenos. Další diskuse s tebou vzhledem k tvým znalostem pozbývá významu a je to ztráta času, který je vzácný. Možná že by jsi se mněl dát j Jehovistům.

rigormortis

Důkazy jsou pro všechny stejné.
Na měsíc byl umístěn panel se zrcadly v pravých ůhlech…pokud na toto místo soustředíme paprsek, tak se vrátí…zbytek měsíce paprsek neodráží…tradá: důkaz přítomnosti člověka.
Doplňuji:
Co přesně si pod pojmem potvrzení informace představuješ? Jít se podívat na vlastní oči na měsíc, jestli tam jsou opravdu ty stopy?

Human

A nechcel by si este povedat, ze Jurij Gagarin nebol prvy clovek vo vesmire?

arygnoc

po doplnení:

a boh povedal – buď zrkadlo na mesiaci.

alebo že by príroda stvorila laserový odrážač na mesiaci?

nie nie, to je relikt po „et domů“.

mám pocit, že v tvojom prípade sa stvoriteľ kope do zadku:
„Boha môjho, čo som to zasa stvoril, Boha môjho, čo som to zasa stvoril!“

rigormortis

Zde: http://mek.kos­mo.cz/pil_lety/u­sa/apollo/ap-11/lk8.htm
odkaz na ono bájné a mystické zrcadlo umístěné na měsíci.

arygnoc

však ja viem, že tam je, nepochopili ste ma – odpoveď bola adresovaná >po doplnení< geniussovi. ;) v duchu jeho konšpiračných teórií.

rigormortis

Tak to pardon.

arygnoc

prečo ľudia veria, že je boh?
prečo veríte, že v konzerve s označením „hrášek“ je hrášok?
prečo veríte, že v novinách píšu pravdu?
prečo veríte jehovistom?
prečo veríte na koniec sveta?
prečo veríte, že 2+2=4?
prečo veríte, že krv nie je voda?
prečo veríte konšpiračným teóriám?

prečo veríte?

Psychotic

Příště nám řekne, že 11. září byla konspirace a že nám tu vládnou ještěří lidé nebo ilumináti.

Rohlik

Tak co se týče 11. září, tak to byla opravdu práce zevnitř.

Psychotic

Jistě. jistě.

Beer4Real

Tak 11.září je nepochybně práce americké vlády.
Má to dokonce tolik nezvratitelných důkazů které nejdou zpochybnit že jenom psychopat jako ty bude stále věřit oficiální verzi.

A to s těma Iluminátama taky není blbost, jenom je to debilně pojmenované.
Prostě na špici světa jsou zástupci obřích bankovních skupin, šéf FEDU a jiní kteří ovládají světovou ekonomiku, kteří způsobili ekonomickou krizi.

Nejseš sečtělý, víš velké kulové, věříš všemu co je v médiích a proto se vysmíváš těm co pochopili že vše není tak jak to vypadá.

rigormortis

Každý si může věřit čemu chce, na to má právo a nikdo by mu do toho neměl kecat a navíc by člověk neměl cpát svoje názory ostatním.

petra15

A tohle za tebe napsal tatka, nebo kdo ?
Jsi prece hloupy, delas hrubky, tak jak jsi k tomu textu prisel?

petra15

rigormortis, ted ses dostal mezi…bylo to pro B4R…, ten je blby, jak poleno, ale ted to ma bezchybne…:)

arygnoc

prijmime tvoj predpoklad za pravdivý (i keď je to iba teória) – a čo s tým vy, čo ste prezreli, na rozdiel od nás veriacich ovečiek, budete robiť?

jejda, zasa tykám :DDDD, čím ďalej tým častejšie.

rigormortis

Budou šířit svou víru dál a bezvěrce utopí v jejich krvi?

petra15

Příspěvek smazán administrátorem.