ReHu

Proč lidé stále bojují proti zlu zlem? Vždyť historie ukazuje, že to nefunguje.

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

protože lidi, lidstvo jak jej známe je hloupé a omezené. Podíváme-li se na například starodávné Maye nebo Inky, dívím se, že se nestydí lidstvo samo za sebe.

Jsme oproti těm vyspělým civilizacím sto let za opicema. Ač se to někomu nemusí zdát, je to bohužel tak. A protože jsme sto let za opicema, umíme řešit vše většinou jen násilím, lhaním případně odstraňováním nevhodných.

Další odpovědi
anonym

na to vám Rehu neodpovím proč tomu tak je,zlo nikdy zlo nevymítí,ale naštěstí je i dost ba sned většina těch kteří jsou si vědomi že nelze trestat za zlý čin ještě horším činem,já neuznávám násilí at je v jakékoliv podobě

poa.li

Protože jsou hloupí. Myšlenka na pomstu, pohlcení vlastním egem…