Mortin

Proč lidé při pohledu na sebe nebudou nikdy spokojení ?

Nejlepší odpověď
da ny

Často pro nedostatek sebevědomí a z nedostatku zdravé spokojenosti a sebelásky.
Objevuje se v pubertě a někomu to „vydrží“ do dospělosti.
Někdy může být původcem rodina – přehnané nároky na potomky, nedostatek chvály, kritika…
Pak hledají „mouchy“ i na svém „nedokonalém vzhledu“, než pochopí, že jsou na světě důležitější „věci“ než jejich vizáž ;)

Další odpovědi
gecco

Nesmysl…
Spousta lidí „při pohledu na sebe“ – spokojena je…

ReHu

Také znám lidi se sebou spokojené.

marci1

Možná jsou to tací, kteří řeší jen svou vizáž. Záleží spíše na tom, co ze sebe vysíláme, jakou energií při styku s ostatními lidmi je vlastně „nabíjíme“. 🙂

anonym

Protože věci i v zrcadle jsou v pohybu,nikdo přece nechce zkamenět na místě jak socha,nebo se rozpůlit jak po zásahu bleskem.

Magička

Je to v lidské povaze být nespokojení, díky tomu se lidstvo posunuje dál. Máme stále více než před lety, ale pořád nám je to málo.

ivzez

Protože by ustrnuli na místě. Nespokojenost je
podle mne jedním z motivů, který lidstvo posouvá dál…

anonym

Asi proto,ž spousta lidí chce vypadat mnohem lépe než vypadá.