zjentek

Proč lidé podporující současný režim vlastně nechtějí vědět kam jejich osobní životy bezpochyby povedou?

Proč to nechtějí vidět, slyšet a pochopit?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Qvc6zPUYl4M

🙏 Haribol!

Odpovědi
plebs

Poněvadž kapitalismus v české kotlině je to nejlepší na světě od roku 1989.
Ale v historii je to zajímavé, rok 1942 Václavák, rok 1948 Václavák, rok 1968 Václavák rok 1989 okolo Václaváku a po 30 letech zase na Václaváku do blahobytu vrtají dezoláti.

Ametyst

Protože už přestali přemýšlet, a stačí jim, co jim naservírují media z Prahy. Protože okamžitá výhoda je lepší než nejisté “ příště”. Navíc věří, že politici jsou tu pro nás: nepochopili, že politici jsou tu proti nám. Ti, co jsou nad námi, už se ani nezahazují s nějakým diskutováním. Doba covidová byla veliké poučení: přestaly platit zákony, nesmělo se pochybovat, nemohlo se diskutovat, vládla diskriminace. Politici, masmedia a Big Business se slily do jednoho monobloku, a dělají nám ze života mizerii. Rozdělili nás, a panují.
To, co vidíte na amerických ulicích, je výsledek chamtivosti Big Pharmy. Lidé se stali závislí na opiátech, a jsou z nich trosky.