tawneee

Proč lidé píšou zkratky/slangové výrazy, které jsou vzápětí, v záchvěvu sebereflexe, nuceni rozepsat do závorky?

Odpovědi
quentos

nejspíš proto, že jim to připadá „cool“

Lakeysha

s takovými se nesetkávám

Tul.en

Důvody se liší… jedni v závorce podávají hlubší vysvětlení napsaného textu, jedni do závorky přidávají svůj názor. Ptala jsem se jedné teenagerky, která tohle dělá pořád a prý jí to připadá odosobněné, jakoby myšlenka věty, nebo něco takového. A nebo jsou takový lidé – jak už říkal quentos, kterým to připadá cool…