Proc lide pachaji sebevrazdy ? Opravdu si mysli , ze uz " to nejde jinak " ? 3 lide , ktere vzdalene znam v jednom tydnu

( nemeli spolu nic spolecneho … ) – minuly tyden se to stalo … 2 muzi – 32, 50 let a pani 50 . ! ☹ -iv-

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si přečíst několik názorů v odkazu:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-myslite-ma-kazdy-pravo-ukoncit

Další odpovědi
Banshee

V duši je něco hodně trápí, ale bojí se svěřit, protože si myslí, že by je nikdo nepochopil. Už to nechtěji řešit a myslí si, že smrt je pro ně vysvobození. Tak to vnímám já, protože už mě to taky napadlo, naštěstí mi pomohl přítel. Je to individuální, takový lidi potřebujou pomoc, nemyslejí to zle. Je mi to líto :(

tom004

Nikdo nikdy nezjistí,co se v takovém člověku děje v okamžiku „zkratu“.Náš soused z vedlejšího RD,žil 25 let ve spokojeném manželství,naprosto bez problémů.Před dvěmi lety se pověsil.Nikdo neví dodnes proč.Vědí to jenom oni.

tuCZek

Pokud jsi vnímavý a trpělivý čtenář,tak i z tohoto je patrné co se děje

Zdroj: http://none.my­page.cz/menu/u­nabomber-manifest

Ciss

Možná si přímo nemyslí, že by se z danné situace nedalo nějak vybočit, ale většinou na to nemají sílu, bojí se a hlavně nemají odvahu něco změnit. V jejich životě se muselo stát něco, co se jim usadilo uvnitř duše a to je užírá čím dál tím víc a jednoho dne to prostě zastaví. Podle mě je to odvaha…