Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Myslím,že dobrovoľným prežívaním zaparenia hlavy v horúčave jarného a neskôr letného dňa pomocou gumovej kukly protichemickej armádnej masky sa môžu vyžívať snáď len vyznávači sadomaso.
Aj tie „obyčajné“ respirátory, či už remeselnícke, protichemické, alebo zdravotné dokážu svojim nositeľom okrem ochrany ich zdravia dosť znepríjemniť krásy života.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Protože mají strach, že budou vypadat jako ještě větší blbci, než ve skutečnosti jsou. Ještě se u nás pořádně neusadila ani roušková kultura. Třeba se to časem u nás stane módním doplňkem, jako v Japonsku?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Jenže je nemusí pošta doručit., Záleží samozřejmě na oblasti.

Dostala jsem oznámení, že v 13/3 byla doručena na poštu zásilka, ale její doručení ještě upřesní. Dnes je 18/3, zásilku zatím nemám.

Podle hlášení městského rozhlasu to vypadá, že zásilku bych mohla obdržet zítra, nebo v pátek.

Provoz n poště je totiž omezený.

Nešlo o roušky, ale bylinkové extrakty.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Protože běžné filtry nejsou účinné proti virům, nemluvě o tom, že jsou prodávány se cvičnými neaktivními filtry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Protože se v tom nedá, když ti není 20, běžně chodit, zkoušel jsi to někdy?

A druhý problém, v obchodě by nebylo poznat, jestli jsi senior.

Upravil/a: autacek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DoTazatel

A proč ne zrovna ty středověké respirátory – masky, které nosili doktoři ve středověku? :P
https://qph.fs­.quoracdn.net/ma­in-qimg-08c02aeb296f0cf29f­019ee52384f681
https://allthat­sinteresting.com/wor­dpress/wp-content/upload­s/2019/01/pla­gue-doctor.png
https://live.sta­ticflickr.com/2874/10­664655264_d7fd4002ba_b­.jpg
https://cz.pin­terest.com/pin/535­998793125165447/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ahoj zjentek, už něco podobného předvedl Vladimír Procházka z Primy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

@ann: (;

před 1471 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
DoTazatel

Pošta a zásilkovny normálně fungují, že má pošta zpoždění není kvůli epidemii, ale porotože je to pošta. (Já objednával předevčírem a dneska to dorazilo na poštu – a jelo to skoro přes celé Česko)… dováží, jak se jim to podaří.

před 1471 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

DoTazatel
u nás je zásilkovna zavřená :(

před 1471 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Vy víte, co a proč něco platí v mém bydliště?

před 1471 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Pořád lepčí počta, než PPL!!! Jednu zásilku mi zmrvili třikrát!! Další dvě jednou… a to jsem si to nakonec stejně „zachraňoval“ sám, ve všech případech. Problém je, že na tyhle doručovací služby není žádný dozorový orgán. Na počtu je tu aspoň ČTÚ. Takže na PPL si ani není kde stěžovat. S ČP v zásadě nemám nejmenší problém. Aspoň tu „snaženku“ ti do tý schránky hoděj, oproti jiným!!

před 1471 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
DoTazatel

@annas: to opravdu nevím, ale z Vaší odpovědi to vyznívalo jako zbytečné plašení, jakože pošta (všeobecně) vůbec nefunguje – než jste si tam dopsala, že to může být podle oblastí…
Pošta doručuje ledabyle a to v kterémkoli období…

@Edison: Nejhorší z mé zkušenosti bylo vždycky GLS pak ČP a až pak PPL. Za mě nejlepší DPD a GEIS (které už teď vlastně spadá pod DPD). PPL tvoří dle mých zkušeností střed – třetí nejhorší a třetí nejlepší… :'D Osobně jsme z PPL neměl žádný větší problém, za to z GLS vyložen pokaždé – od nepříjemných řidičů, dlouhou dobu doručení (což byla vždycky chyba dopravce a ne obchodu) až po místo doručení = nevěděli kam mají jet (to se mi s nimi stalo 3×), jinak řidiči byli nepříjemní skoro vždy (pár vyjímek bylo – né moc).

před 1471 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Jooo.. v nejhorších GLS vede. Teda u nás. V Německu Hermes. PPL je hned za nima. Ze služeb nejlepší je asi DHL. S počtou fak žádnej problém…

před 1471 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
DoTazatel

Hele DHL jsem nikdy nevyužil (ani nikde nebyla možnost si je vybrat).. :D

před 1471 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Jsou sice dražší, ale máme s nimi fak dobrý zkušenosti po celý Evropě. Do 24 hodin letecky z Phy do Tallinu až do ruky a když si to vezmu, tak to zase tak drahý nebylo. Když je potřeba a hrozí ti poplatky za stojící tramvaj, tak tu ticku, nebo dvě není problém zaplatit.

před 1471 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

DoTazatel,

doplnila jsem. Ale moje odpvoěď je pod č. 378, váš příspěvek pod č. 513

Už to neřeším.
Nemohu si na poštu stěžovat. Vždy dostanu zásilku hned druhý den po odeslání zásilky. Samozřejmě pokud nejde o sobotu či nedělí.

před 1471 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek