Prizdivka

Proc lide nejsou schopni si informaci vyhledat sami?

Na obecne temata lze najit odpoved pri trose vyhledavani, treba na GOOGLE.com, pro odbornejsi dotazy slouzi fora, protoze takova koncentrace lidi zde neni, aby se nasel zrovna nekdo, kdo zna odpoved.Od toho slouzi ruzna forak, kde je navic vice informaci a souvislosti.
Doplňuji:
To nebyla otazka, ale tema k diskuzi. Navic jsem ji postavil trosku jinak.

Nejlepší odpověď
kropitko

No vám to taky zrovna moc nejde, podobných otázek tu už padlo,,,,např,,
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-tu-objevuji-otazky
Doplňuji:
Tady se nejste v diskutárně,,,přeč­těte si pravidla tohoto serveru,,,,

Další odpovědi
Děda Louda

V první řadě jde o to, že nevědí, na co se ptají, nedovedou formulovat dotaz. Pominu jazykovou kulturu vyjadřování. Nelze se pak divit, že chybně postavená otázka nepřinese kýženou odpověď. Bohužel, často jsou tu k vidění i podobně zmatené odpovědi, svědčící naopak o nepochopení předmětu dotazu.

Miroslavst

Po doplnění otázky:
V tom případě jste si i sám vyhledal(a) špatně informaci o tomto serveru.
Odpovědi složí k položení otázky a k odpovědi. Toto není diskuzní server.
Nashledanou.

Killed_CZ

Protože používají pouze seznam.cz :D :X

anonym

pravdou je že na seznam.cz toho moc nenajdete, a spousta lidí google nezná … ti pak v zoufalství končí zde

led

Na diskusiu nešťastne volená otázka.
Ale aj tak odpoviem.
Časť ľudí nie je počitačovo gramotná natoľko, aby vedeli správne položiť otázku tak, aby to vedel počítač spracovať.
Ani vaša otázka nie je úplne jasná, máte na mysli neschopnosť, alebo lenivosť ľudí? Vašu tému na diskusiu by ste skôr mali hľadať niekde na sociálnych sieťach, alebo na odborných psychosociálnych fórach. Ak ju použijete na tejto všeobecnoporadnej stránke, dostanete ľudské odpovede, ktoré nemusia byť ale profesionálne odborné. To nie je podmienka.
V prípade nespokojnosti s odpoveďami netreba sa chovať hneď ako malé trucovité dieťa, ale hľadať, kde sa stala chyba.
PS.
Miroslavst nedal urážlivú odpoveď

mosoj

Tazatel zcela a bez vyjímky vystihl charakteristiku tohoto webu!! Jedna z nejnevhodnějších reakcí, když už nic jiného nevím, je poučovat tazatele aby se naučil češtinu.
Až na pár vyjímek jsem zde odbornou odpověď neviděl a odkazy nebo okopírování vysoce odborného textu působí ve spojení s nickem velice směšně.

Prizdivka

Miroslavst, jste dosti drzy. Chtel jsem tak zjistit, co sem chodi za lidi, kteri nedokazi hledat, nechtel jsem davat odpovet na mrtve otazky, kdy by se nikdo neozval, nepotrebuji vedet moudra, ale podle vasi reakce jset jeden z tvurcu. Gratulace ke zbytecnemu webu a nemistne reklame-diky ktere zde jsem v TV. Dnes vsak naposled.

ten který je

Moc Vám nerozumím co jste chtěl sdělit.Ne nezlobím se na Vás,čeština je těžký jazyk natož pro cizince že.:-)

kropitko

Já to taky nějak nepochopila a vlastně je mi to jedno,,,,

Miroslavst

Doporučil bych než dělat průzkum, raději se naučit alespoň trošku český jazyk.

Prizdivka

Ucitel? Poradce? Vseznalek?

BEAES

Reklama dělá divy.

anonym

příjde mi to jako další útok,nic ve zlém,nejdřív se tady někdo trapně bavil tím že mazal otázky,přesouval je do zábavy a když už to není možné což je dobře tak se začne stím proč se zde dávají takové či makové otázky?At se každý ptá nač chce,i kdyby ta otázka měla být sebehloupější,je to věc každého jedince proč dává otázky a těm co se to nelíbí tak tu otázku nemusí číst,natož odpovídat,a je jedno jestli to jde či nejde vyhledat na internetu