Lgee

Proč lidé emigrují do USA?

V ČR emigrovalo od roku 2010 do USA 32000 lidí proč ty lidé chteji zit v totalite, tady mame sice poškozenou demokracii ale nemůže 1 človek (jakk v usa prezident) udělat cokoliv. Co ty lidi motivuje žit v totalitnim režimu dvou stran?

Mr.Marek – jde o to ze prezident může prakticky cokoliv, jednim prikazem udelat z milionare bezdomovce, , obsadit jakoukoliv budovu, proste skoro cokoliv si usmysli, jedinym limitem je volebni obdobi. V česku by to musel schvalit parlament, senat.

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Odkdy jsou USA totalitou. Nesmysl, v USA nejsou ,,jen" dvě strany. Demokratická a Republikánská strana jsou strany, které představují největší sílu, ale i v nich jsou rozdílnější názorové frakce. Lidé tam přicházejí za lepším ekonomickým životem, lepšími možnostmi. Často se pak jedná o vystřízlivění, chce to píli a trpělivost, ti co to dokázali, tam žijí.

Další odpovědi
zjentek

" Co ty lidi motivuje žit v totalitnim režimu dvou stran?"

Normální prachy na vejplatu?

hapiky

Ty jsi ještě neslyšel, že USA jsou zemí neomezených možností?

Ametyst

Do USA se vždycky emigrovalo ze všech konců světa. Stále ještě je tam víc svobody a demokracie než v EU, kde nesmíme znát ani národnost zločinců, natož tvář nebo jméno, kvůli GDPR.

Dochy

Protože američani vždycky uměli reklamu. Co to Fordovo o posledním dolaru?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lgee

Ametyst – ale to je jen po omezeně dlouhou dobu, než se unie opusti.