Avatar uživatele
anonym

Proč lidé chlastaj drahý chlast, když se můžou ožrat i z levného?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? redy, briketka10, marci1, gecco před 3121 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Když von je ten dobrej většinou i drahej…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Protože z toho dražšího nebolí hlava a není blbě. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Kámoš vždycky říkal, když chlastat, tak na úrovni:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Psychotic

Proč lidé jezdí mercedesy, když z A do B je doveze i Škodovka sto dvacítka? Prestiž je všechno. Jak mám sám sebe přesvědčit, že jsem lepší než ostatní, když budu pít stejné splašky jako oni 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

já teda nevim,ale mně je RUM drahý(milý) i když není drahý…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Třeba, že líp chutná?
Nebo, že jim po kvalitním pití není zle?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Asi ze stejného důvodu,proč lidé kouří Malrlbora,přitom je to ovoňaný výmet z podpásů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Ze sociálních komunikačních důvodů. Tito lidé jsou přáteli a nejvíc pijí drahý chlast, aby ukázali, jak jsou na svých pozicích dobře. Jen ti odvážní, profíci, jako vinaři mají tolik odvahy podělit se a pít to levné, co stálo méně úsilí, než posílat svůj čas a zisk přes různé katalyzátory do Jägermeister. Přesto levný chlast může evokovat něco nedůstojného, proto se otočí kolo s Whisky. Ale kde je dána mez levného a drahého pití? I pivo v akci je drahé, když je v ceně napočítané mýtné, kamion, balicí linka, lepidlo na etikety, dělník hrabající listí na dvoře i uklízečka s panem řiditelem. Přece nejde pořád pít jen kojeneckou vodu z reklamy, nebo doma kvašené saké. Pití je tedy společenská záležitost. Ostatní lidé, tzv. podlidé, kteří jsou otroky a veškerý jejich příjem je nižší, se sami izolují od těch snobů, kteří se celou dobu chvástaj kolik vydělali, 30 000 za měsíc, nebo že děda důchodce hlídá na úvazek a má víc, než pracující řemeslník, no a tak dále. A těm, co kdysi ze svého platu vytvořit celoživotní dílo, jako je rodinný dům a navíc vinice, pak i vlastnoručně stvořený vinný sklípek, dnes už je haňba. Protože Ukrajinci zde po 92' z(k)urvili mzdy. S lidmi chlastající drahý chlast musí sedět sobě rovní, ne sousedé a kamarádi. Protože jeden se chlubí, mluví, a druhý poslouchá. Však co by v hospodě bylo levného z chlastu, když se tím živí?

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Po drahém chlastu je mi míň zle, než po levném.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

tak za prvé je otázka, u jaké ceny začíná „drahý“ chlast. Pokud to někdo kupuje jen proto, aby se ožral, tak opravdu asi stačí ten krabičák, tuzemák apod. Existují ale i takový zvláštní lidé, kteří se třeba nechtějí jen ožírat;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Ožeru se i z levného, ale pochutnám si spíš na tom dražším.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

arachis: Když jsou Marlbora výmet z pod pásů, tak co je na těch pásech, že z výmetu udělají tolik Marlbor? To jako že existuje tabákový výrobek, kterého se řádově prodá tisíckrát více než Marlbor?

před 3121 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek