Proč lidé chlastaj drahý chlast, když se můžou ožrat i z levného?

Nejlepší odpověď
gecco

Když von je ten dobrej většinou i drahej…
😉

Další odpovědi
marci1

Protože z toho dražšího nebolí hlava a není blbě. 🙂

redy

Kámoš vždycky říkal, když chlastat, tak na úrovni:-)

Psychotic

Proč lidé jezdí mercedesy, když z A do B je doveze i Škodovka sto dvacítka? Prestiž je všechno. Jak mám sám sebe přesvědčit, že jsem lepší než ostatní, když budu pít stejné splašky jako oni 🙂

Mc Merkurion

já teda nevim,ale mně je RUM drahý(milý) i když není drahý…

ReHu

Třeba, že líp chutná?
Nebo, že jim po kvalitním pití není zle?

arachis

Asi ze stejného důvodu,proč lidé kouří Malrlbora,přitom je to ovoňaný výmet z podpásů.

ptáč

Ze sociálních komunikačních důvodů. Tito lidé jsou přáteli a nejvíc pijí drahý chlast, aby ukázali, jak jsou na svých pozicích dobře. Jen ti odvážní, profíci, jako vinaři mají tolik odvahy podělit se a pít to levné, co stálo méně úsilí, než posílat svůj čas a zisk přes různé katalyzátory do Jägermeister. Přesto levný chlast může evokovat něco nedůstojného, proto se otočí kolo s Whisky. Ale kde je dána mez levného a drahého pití? I pivo v akci je drahé, když je v ceně napočítané mýtné, kamion, balicí linka, lepidlo na etikety, dělník hrabající listí na dvoře i uklízečka s panem řiditelem. Přece nejde pořád pít jen kojeneckou vodu z reklamy, nebo doma kvašené saké. Pití je tedy společenská záležitost. Ostatní lidé, tzv. podlidé, kteří jsou otroky a veškerý jejich příjem je nižší, se sami izolují od těch snobů, kteří se celou dobu chvástaj kolik vydělali, 30 000 za měsíc, nebo že děda důchodce hlídá na úvazek a má víc, než pracující řemeslník, no a tak dále. A těm, co kdysi ze svého platu vytvořit celoživotní dílo, jako je rodinný dům a navíc vinice, pak i vlastnoručně stvořený vinný sklípek, dnes už je haňba. Protože Ukrajinci zde po 92' z(k)urvili mzdy. S lidmi chlastající drahý chlast musí sedět sobě rovní, ne sousedé a kamarádi. Protože jeden se chlubí, mluví, a druhý poslouchá. Však co by v hospodě bylo levného z chlastu, když se tím živí?

Emefej

Po drahém chlastu je mi míň zle, než po levném.

xxx3

tak za prvé je otázka, u jaké ceny začíná „drahý“ chlast. Pokud to někdo kupuje jen proto, aby se ožral, tak opravdu asi stačí ten krabičák, tuzemák apod. Existují ale i takový zvláštní lidé, kteří se třeba nechtějí jen ožírat;)

Klaproth

Ožeru se i z levného, ale pochutnám si spíš na tom dražším.

cochee

arachis: Když jsou Marlbora výmet z pod pásů, tak co je na těch pásech, že z výmetu udělají tolik Marlbor? To jako že existuje tabákový výrobek, kterého se řádově prodá tisíckrát více než Marlbor?