zjentek

proč kurzor na displeji se seká, když myš po stole běhá plynule?

už jsem z toho unavenej, ta šipka vůbec neposlouchá příkazy ruky ..kousne se a potřepává jako u Alzhaimera, i když ruka jede plynule, koordinovaně. Myš je solidní, není v ní ani smítko, ani sůl z tyčinek, ani malej racek a i podložka vypadá v hodně dobrým stavu ..tak čím vším to ještě může bejt? Není to pokažený? Dík

Odpovědi
dnb

Myslím že nezáleží co je na stole, ale co je uvnitř laserového senzoru. Pokud je i tam čisto, pak je myš nejspíš porouchaná.

gecco

Z ničehož nic? – a nebo se něco změnilo?
😉
Zkus:

  1. vyměnit podložku za ´něco´ jiného
  2. přecejen rozebrat myš (předpokládám, že je optická – může být posunutý snímač)

kablik

podle mých zkušeností používej podložku bez obrázku a zásadně nesmí být lesklá, používám bezdrátovou myš už roky, zpočátku jsem se trápil tím samým problémem dokonce jsem reklamoval i myš, nakonec obyčejná matná podložka to vyřešila, vyzkoušej…