Avatar uživatele
zjentek

proč kuřáci svorně tvrdí, že si rakovinu plic či hrtanu nepřejí?

v tomhle mám mezery ..fakt to nedokážu pochopit
Doplňuji:
jáára: asi jo ..nekuřáci si ji nepřejí po právu, ale proč si ji nepřejí kuřáci, to pochopit nelze ..jestli kouříš, tak ti takovou odpověď toleruju jako i těm, kdo ti za ten počin daj palec

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, anonym, zzzlatokopka před 3373 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Ono je to spíše tak, že si ani nedokáží představit, že by se jich týkaly, spíše žijí v přesvědčení, že jim se tyto nemoci vyhnou, že jich se to týkat nebude. ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Awe

Takže dlé tvé logiky…ti co provozují sex bez gumy si přejí mít HIV nebo syfla? Ti co pijou alkohol si přejí mít v ha*lu játra? A takhle by se dalo pokračovat…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Protože tyhle nemoci jsou dosti nepříjemné a kolikrát se na ně může i umřít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

nekuřáci si tyhle dvě nemoci přejí? nebo sem asi blbej…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

zjenteku,jestli nemáš rád cigarety,kouř tak třeba stávkuj at to přestanou vyrábět,třeba uspěješ. Zřejmě ale žiješ v představě,že na rakovinu plic umírají jen kuřáci. To je omyl jak Brno.Mimoto bohužel na raka různých forem umírají nebo jsou tím postiženi lidé kteří žijí zdravě stejnou měrou jako kuřáci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivosek2

Já kouřím protože mi to chutná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
střevo

protože můžou do 99 kouřit, a žádnou rakovinu nedostanou, tu dostaneš ze špatnýho žrádla a z fabriky…tý vole včera sem kouřil doutníka, a chtěl hodit dělbucha a dám ho zapálit k tomu doutníku a tahám vostošest a ten dělbuch měl tu krátkou zápalnou šňůrku chráněnou gumomovou krytkou, a toho sem si ve tmě nevšim, to začlo tak smrdět, že sem teď nekuřák…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A ty si přeješ na sobě zlo?…tabák se dá i šňupat tvz.šňupací tabák,je to lepší forma aplikování nokotinu do těla,snad to někomu pomůže,ale já tyto látky nemusím,jsou pro mě něco navíc,obejdu se i bez nikotinu.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C5%A0%C5­%88upac%C3%AD_ta­b%C3%A1k
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C5%BDv%C­3%BDkac%C3%AD_tab%C3%A1k

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
klumprt

Jo a motorkáři jezdí na motorkách, protože se touží někde rozflákat.

před 3373 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

to není to samý, motorkář klidně může umřít zdravej ..ale už jsi viděl umírat zdravýho kuřáka? Jestli jo, tak jsi málo viděl

před 3373 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

no,umřít úplně zdravej to by mě docela namíchlo. Já nevím,ale proč ti utkvělo v hlavě,že kuřáci jsou prolezlí nemocema? To je fakt komický :D

před 3373 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek