nyjono

Proč kuchyňské dřezy nemají přepadový otvor jako koupelnová umyvadla?

Nejlepší odpověď
Hlada

Protože je to výrobně náročnější a je potřeba složitější sifon.
Dřezy s přepadem a sifony k tomu se vyrábějí také.

Další odpovědi
elkon

Nesmíš si kupovat šunt, my máme nerezový dřez s přepadem.

Dochy

Ten náš má. Záleží co potřebuješ a co si vybereš. Umyvadlo bez přepadu nejspíš taky najdeš, když budeš hledat…

Kepler

Některé mají. Mně se vymstilo, že v novém bytě, kam jsem se vloni přestěhoval, ten přepad není, takže jsem brzy udělal z kuchyně dětské brouzdaliště.

da ny

Mám levnější typ nerezového dřezu, samozřejmě s přepadem.
Bez přepadi měli v prodejně jen 1 druh výrobku.

paul1

Také máme dřez s přepadem. Je to výhoda, ale trochu i problém. Při používání
zvonu je nutné otvor v dřezu něčím překrýt, např, hubkou na nádobí

nyjono

Hlada, dík. Všichni známí mají bez. Budu víc hledat.
Plánujeme novou kuchyň.

Hlada

Mají je např. tady: https://www.nej­rychlejsi.cz/s/drez+s­+prepadem/

nyjono

Keplere, právě z toho důvodu, už se nám to málem stalo, plánuju do nové kuchyně.

nyjono

Elkon, z čeho usuzuješ, že kupuju šunt?
Doma mám nerez, zatím provizorní, který byl v kuchyňské lince, která byla v kupovaném domu- bez přepadu.
V práci mám darovanou kuchyň linku s dřezem také bez.