Twilight

Proč koukají kluci jen po holkách se super postavou, kilem make-upu a upnutýma džínama?

Je mi 14. V obličeji ošklivá nejsem, ba naopak. Zato mé míry a to obzvlášť v pase nejsou zrovna dokonalé. A aby toho nebylo málo, měřím jen 150cm. V dnešní době kluci koukají jen po holkách, které jsou mím přesným opakem. O spoustě z nich vím, že nejsou zrovna dokonalé, ale maskují to make-upem. Proč tedy kluky zajímají tyhle holky, které aby toho nebylo málo, mají od samého rána v hubě cigáro? Vím, že na randění mám ještě docela brzo, ale když to má člověk každý den přímo před nosem jak se kluk a holka spolu objímají, nebo se dokonce líbají, prostě má takový pocit, že je s ním něco špatně, když ještě nikdy v životě nebyl ve vztahu. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Drap

Počkat. Neboj se, vše jednou příjde. Pokud se ti nelíbí tvá postava, tak s tím začni něco dělat. Pozbýt několik centimetrů v pase neni ve tvém věku žádný problém.

Další odpovědi
majestic

Tak to není pravda, to jsi možná tak jen ve špatné společnosti tupozrakých kluků s nějakou poruchou. Mě osobně se makeup hnusí a mnohem více mi záleží na obličeji než na tělu, a hlavně na tom, co má daná slečna ve svojí hlavě (pokud nejde čistě o sex).

Ale tohle je čistě o mě. S tím makeupem to ale je tak, že mají muži radši holky bez makeupu, s tou postavou je to horší, ne všem záleží více na obličeji, jako mě.

To s těmi upnutými džínami je pravda, přeci jen, každý se radši podívá na holku, která nosí oblečení které jí tvaruje tělo, než na nějakou holku v kombinéze například, to je logické, ne? Také se radši jakožto holka podíváš na svalnatého chlapa s upnutým tričkem, než kdyby měl kabát a žádné svaly by nebyly vidět…

Na randění rozhodně brzo nemáš, pokud tě někdo vzrušuje. Taková je příroda, a to, že někomu přijde „nemorální“, že se ve 14ti někdo líbá, to je čistě subjektivní názor, a pravděpodobně ten daný člověk takový názor má jen z toho důvodu, že se poprvé navázal fyzický kontakt s opačným pohlavím až ve 30ti. Pokud se ti někdo líbí, jdi do toho, není důvod, proč ne, kašli na stupidní názory ostatních.

jirka F

Já teda po holkách se super postavou nekoukám zdají se mě takový namyšlený raději mám holky s normální postavou make-up je pro mě zbytečný znám holku která make-up vůbec nepoužívá a je také hezká a hodná ale jsem jenom kamarádi i v to už ale také přestávám věřit. Jinak jak říká Drap všechno jednou příjde potom nebuď s tohohle smutná i když je to někdy tak u 14 letých kluků se tomu ani já nedivím jsou to s části ještě děti počkej v životě to bude jiné.

RyuzakiKate

Kdyby to tak bylo, tak jsem nadosmrti navocet :) nekouřím, nemaluju se, nemám obarvený vlasy, nekreslím si obočí, a taky o mě do 15 nikdo neškrt. Taky jsem z toho měla depky. Popravdě jsem se toho taky trochu bála a toužila jsem maximálně po vodění za ručičku a sem tam nějaký puse, ale hlavně to porozumění. Ale věřila jsem, že snad nejsou všichni úplní de*ilové, aby neocenili jiný kvality, který jsem měla. Bohužel jsem se pak hodně upnula na svého prvního, protože jsem byla přesvědčená, že už mě nikdy nikdo jinej chtít nebude. No, ale ono to pak šlo samo. Jak dospíváš ty, tak dospívá i tvoje okolí, a chlapi, kteří to maj v hlavě už trošku srovnaný, tě ocení, a o nějaký pipky mít zájem nebudou. To nejsou holky pro vztah. Hlavně ani v tvým věku nemůžou vědět, co to vztah je, asi těžko si můžou myslet, že jim to vydrží až navěky, to se stává opravdu jen výjimečně.
Co máš dělat? Věnuj se svým koníčkům, uč se novým věcem, zkoumej, poznávej, rozvíjej se, ať nejseš jako ty ostatní blbky se žvárem v hubě ;)

iceT

Protože atraktivita světem hýbe.
V obchodě raději sáhneš po krásném lesklém načančaném jablku než po potlučeném a až doma poznáš, že vevnitř je to nančančané shnilé. Dovnitř těch nafintěných holek taky není vidět, až časem se pozná, co jsou zač.

pepe88

Zkus fitness nebo něco kolem toho.