Proč korporace chtějí ACTA, SIPA apod.?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Já to taky nechápu. Já jako režisér (začátečník) bych filesverové servery nechal, jen by za stažení filmu měl být menší poplatek, který by šel majiteli toho serveru a samozřejmě producentům toho filmu.

Další odpovědi
Michal Kole

Protože je pro ně „levnější“ podávat žaloby na stahovače než vymýšlet on-line obchodní modely prodeje.

v Americe není problém koupit hudbu elektronicky a zaplatit kreditkou

V ČR se lidi kreditkou po netu platit bojí.