Smack

Proč komáři lítají nejvíc v noci?

Nejlepší odpověď
Kepler

Většina druhů komárů je aktivní a shání potravu v noci, večer či ráno. Přes den se většina komárů schovává na chladných místech.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kom%C3%A1ro­vit%C3%AD

Další odpovědi
Pepa25

Přesněji řečeno nejvíce aktivní jsou za soumraku, stejně jako celá řada dalšího hmyzu, ale i savců. V tuto dobu není ani příliš horko ani zima, což podporuje tělesnou aktivitu živočichů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.