Kura

Proč kočka nespí na jednom místě ?

Jedná se o napůl domácí desetiletou kočku. Tuto zimu tráví většinu času doma, ale nezůstává spát na jednom místě, nejdéle vydrží na jednom místě 7 dní.

Nejlepší odpověď
www

Má svoji hlavu.
Někdy spí v pelíšku, jindy na docela překvapivých místech. Je potřeba si zvyknout na to, že kočka je osobnost. 😁

Zdroj: Zkušenost

Další odpovědi
mosoj

Zcela normální zákon divočiny.
Klame aby nebyla zastižena jiným predátorem.

briketka10

prostě kočka si leží, kde ji napadne v létě si polebedí na zahrádce
a vyvaluje se na sluníčku v zimě doma nejraději u kamen, můj kočičák
někdy na levé i pravé půlce postele, když spím a někdy na mém
klíně teď je stočenej do klubka vedle mě :))

Enn

A co je na tom divného?