Laba

Proč kočka na druhou syčí?

Dobry den pořídili jsme si novou kočičku a máme ještě jednu starší a ta na ni vždy syčí jen kdyz jde okolo. Nevite v cem je problem popr jak vyresit? Ps. Blbe komenty si nechte

Nejlepší odpověď
nyjono

No přece ta první si hlídá to svoje. Ta nová je vetřelec a bude chvíli trvat, než si na sebe zvyknou. To jste nečekali?
Je potřeba je, hlavně tu původní, trochu hlídat, aby tu novou nenapadala, někdy se to stává.
Někdy ta první nováčka přijme za krátkou dobu, někdy to trvá hodně dlouho.

Další odpovědi
miroslav.bk

Naprosto presne popsano uzivatelem nyjono. Syci, protoze si hlida svoje.

Je treba:

  1. nechat je, aby si to vyrikaly – aby si nova vytvorila doma svoji pozici
  2. hlidat je, aby se nepozabijely 😁

Stejne to ale nakonec dopadne tak, ze dokud je budes hlidat, nic se prevdepodobne nevyresi. Az zustanou jednou doma samy, tak se rozhodne.

Take jsme to tak meli – starsi tu novejsi odmitala, sycela, prskala, napadala..hlidali jsme je, ale pak jsme museli oba odejit a po hodine, kdy jsme se vratili, kocicky byly kamosky <3

quentos

Nejdřív jsem přemýšlel, co za divný příklad je „kočka na druhou“.

nyjono

Vyjmenovaná slova po s
syn, sytý, sýr, syrový, sychravý, usychat i usýchat, sýkora, sýček, sysel, SYČET, sypat
vlastní jména: Bosyně, Sychrov, Syneč, Sýrovice