maschin

Proč kluky netáhnou náklaďáky resp. autobusy?

Abyste rozuměli otázce, tak mi jde o to, že spoustu kluků (vlastně i chlapů) hodně zajímají osobáci a motorky. Ale proč je tak nezajímají náklaďáky eventuelně autobusy? Vždyť to jsou větší a složitější stroje…

Odpovědi
klumprt

Je to nedostupné jak z hlediska pořizovací ceny vozidla, tak z hlediska získání řidičáku. Navíc nevím, která holka by se chtěla svézt někam na výlet autobusem, nebo kamionem. Image povolání kamioňáka nebo autobusáka není moc sexy, lidi si představují obtloustlé jedince na které se buď nesmí mluvit (autobusáci) nebo jsou nadržení na stopařky (kamioňáci).

Funna

za prvé…špatně se „uklízí“ do garáže…
za třetí…cenová dostupnost je trochu horší…jen cena jedné pneu je majlant…
za druhé…větší jsou, ale o větší složitosti bych pochybovala…
za čvrté…i přes tyto uvedé handicapy se najde hodně blázmů, co je milují .-)

honza19hk

No hlavně je jiná doba,dneska by každej chtěl nadupaný fáro aby mohl machrovat před ostatníma. A pak to narve někde do stromu.

Historická a nákladní technika jim vůbec nic neříká,když dneska někomu mladýmu řeknu, že jezdím s Tatrou 813 8×8 která je ze 79 roku tak na mě čumí a neví ani ,že to je vojenský tahač podvalníků.

jjj123456789

Jak jsi na to přišel?

abendsbrot23

Podívej se na k-report.net a zjistíš, kolik chlapců má rádo autobusy. Je jich dost docela.

Zdroj: http://k-report.net/dis­kuse/messages/2484/248­4.html