Geesha

proč když žijeme v době počítačů si všichni myslej že u toho každej sedí celej den?

ano poč ítač už má sice uplně každý ale přeci ne každý u něho stráví celý den, já rozhodně nejsem celý den na pc dělám jiný zajimavý věci (čtu si, jsem pryč se psi, učim se do školy,pomáhám doma a chodim na kroužky) nemám žádnou sociální sít používám pouze e-mail. Bydlím na vesnici takže je pro mě těžké si k někomu zajít pro úkoly.A mobil? ne vždy mám kredit a navíc je těžké zavolat čklověku om úkoly zrovna ab měl čas.(já na pc strávim minimum času, jsem člověk kterej si s někym dost nerad povídá) tak proč si sakra všichni myslej že když máme počítače takže máme i úkoly, ale vždyt i počítač muže byt rozbitej nebo nemusí zrovna jít proud nebo internet nebo nám ho rodiče mohou zabavit. lidi prosím než začnete soudit tak někoho zkuste poznat.

Nejlepší odpověď
anonym

A otázka zní jak?
___
Třeba – proč si někdo myslí, že když napíše bláblol, všichni okolo se ´přetrhnou´, aby jeho problém (který, mimochodem, není ani jasně vyjádřen) vyřešili???
___
NEZAKLÁDEJ NOVÝ DOTAZ, pokračuj v ´doplnění´ a pak, případně, v diskusi – tohle by si ´zasloužilo´ domluvu… Nebo aspoň pokus o ni.
😉

Další odpovědi
Lucijej

Ono to totiž často je, ale nemusíš to hned vztahovat na sebe.
Třeba já v práci trávim nějakých 95% času na počítači a to tam jsem někdy i 10 – 12 hodin v kuse, ale prostě to jinak nejde.

iceT

Co má počítač společného s úkoly?
Ne všechny počítače musí být stále v elektrice,některé mají kupodivu i silnou,výkonnou baterii.
Na pc si s nikým nějak nepopovídáš,leda tak přes ty kecací aplikace.

Andre5000

Na tvou otázku bych mohl opět odpovědět otázkou – proč si všichni myslí, že každý má vždy u sebe zapnutý nabitý mobil?

Geesha

Klidně si je vpotaz neber, protože jak vidíš tak to nepochopíš

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

ZJENTEK – omlouvám se, ale opravdu nerozumím…
Pokud je tvůj příspěvek nějak namířen k mé odpovědi na ´dotaz´, nechápu.
Pokud jej myslíš tak, abych se nesnažil o domluvu s „Geesha“, že je zbytečná, taky nechápu – omlouvám se, ale já bych se chtěl dozvědět, co ji nebo jeho vedlo k tak formulovanému ´projevu´.
Třeba i jen proto, abych její ´dotazy´, propříště, nebral v potaz.