Avatar uživatele
Geesha

proč když žijeme v době počítačů si všichni myslej že u toho každej sedí celej den?

ano poč ítač už má sice uplně každý ale přeci ne každý u něho stráví celý den, já rozhodně nejsem celý den na pc dělám jiný zajimavý věci (čtu si, jsem pryč se psi, učim se do školy,pomáhám doma a chodim na kroužky) nemám žádnou sociální sít používám pouze e-mail. Bydlím na vesnici takže je pro mě těžké si k někomu zajít pro úkoly.A mobil? ne vždy mám kredit a navíc je těžké zavolat čklověku om úkoly zrovna ab měl čas.(já na pc strávim minimum času, jsem člověk kterej si s někym dost nerad povídá) tak proč si sakra všichni myslej že když máme počítače takže máme i úkoly, ale vždyt i počítač muže byt rozbitej nebo nemusí zrovna jít proud nebo internet nebo nám ho rodiče mohou zabavit. lidi prosím než začnete soudit tak někoho zkuste poznat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3760 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A otázka zní jak?
___
Třeba – proč si někdo myslí, že když napíše bláblol, všichni okolo se ´přetrhnou´, aby jeho problém (který, mimochodem, není ani jasně vyjádřen) vyřešili???
___
NEZAKLÁDEJ NOVÝ DOTAZ, pokračuj v ´doplnění´ a pak, případně, v diskusi – tohle by si ´zasloužilo´ domluvu… Nebo aspoň pokus o ni.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Ono to totiž často je, ale nemusíš to hned vztahovat na sebe.
Třeba já v práci trávim nějakých 95% času na počítači a to tam jsem někdy i 10 – 12 hodin v kuse, ale prostě to jinak nejde.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Co má počítač společného s úkoly?
Ne všechny počítače musí být stále v elektrice,některé mají kupodivu i silnou,výkonnou baterii.
Na pc si s nikým nějak nepopovídáš,leda tak přes ty kecací aplikace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Na tvou otázku bych mohl opět odpovědět otázkou – proč si všichni myslí, že každý má vždy u sebe zapnutý nabitý mobil?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Geesha

Klidně si je vpotaz neber, protože jak vidíš tak to nepochopíš

před 3759 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3760 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ZJENTEK – omlouvám se, ale opravdu nerozumím…
Pokud je tvůj příspěvek nějak namířen k mé odpovědi na ´dotaz´, nechápu.
Pokud jej myslíš tak, abych se nesnažil o domluvu s „Geesha“, že je zbytečná, taky nechápu – omlouvám se, ale já bych se chtěl dozvědět, co ji nebo jeho vedlo k tak formulovanému ´projevu´.
Třeba i jen proto, abych její ´dotazy´, propříště, nebral v potaz.

před 3760 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek