JájsemRaibek

Proč, když zadám špatně heslo na nějaké webové stránce, tak ta to hned ví?

Pokud mám heslo 123456 a přeťuknu se a zadám heslo 122456, tak hned vyskočí, že heslo je nesprávné. Ale pokud zadám správné heslo 123456, tak načtení stránky trvá delší dobu.
Přitom na stránce jsem již několikrát byl a tak by si nastavení a ostatní měla pamatovat.

Nejlepší odpověď
gecco

Protože pokud je heslo špatně, stahuješ jen právě to oznámení o ´erroru´…
Ale pokud je heslo správně, přenášíš i data stránky (a kdovíco se děje na ní)…
😉

Další odpovědi
Kepler

Protože správnou kombinaci jména a hesla si systém pamatuje a je jedinečné. Když při zadávání odklikneš taky „zapamatovat si heslo“, tak příště automaticky skrytě (hvězdičkama) naskočí a nemusíš ho vypisovat.

anonym

Pokud heslo zadáš špatně,je tedy špatné,to ví asi každá stránka a i schránka.
Je to asi problémem oné stránky,která je správná.