bigo

Proč, když vypnu počítač, pořád (asi) pracuje a ráno je vybitý?

když vypnu pc tak pořád hučí (asi pracuje),a ráno je pak vybitý je to asi po 14, ale v nastavení pc to není. notebook-ASUS,windows 8.1,intel inside core i3, nvidia geforce 820 mb (grafika)

Odpovědi
BANAN93

mě taky občas notebook po vypnutí ještě dělá aktualizace a pak už nevypnul – win 8 a v půlce noci jsem ho dodatečně vypínal

Nechápavé

Tak ho vypni natvrdo,buď ze zásuvky nebo podrž delší dobu vypínací tlačítko :)

jpau

Microsoft posílá updaty. Děje se to od Windows XP, někomu se to projevuje, někomu ne, záleží na konkrétním nastavení a způsobu používání počítače.

Quimby

Ujisti se, že se notebook vypne. Nevím který windows to už měli, ale defaultně se nevypínal, ale přecházel pouze do režimu spánku. Takže si zkontroluj nastavení napájení.

Kura

To bych taky rád věděl, ale já mám win 10.

lexx

musí se vypnout docela a to během vteřin jo leda že aktualizuje, potom sám, baterie bude nejspíš ve špatné kondici