Avatar uživatele
Kohut57

Proč , když v televizi zívne kočka, začnu zívat taky?

Některé vlastní reakce jsou mi záhadou . Stává se vám něco podobného?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? flodur, Damiana, IK, anonym před 4418 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

K odpovědi flodur (-a) ještě přidám, že když jsem si vypěstovala alergii na cigarety, tak mi stačilo vidět někoho kouřit v televizi a já cigaretový kouř cítila doma v obýváku a vesele jsem se dusila. Podvědomí to prostě i v tom případě chápalo jako hrozbu a nic nepomohlo říkat si, že to je „jenom v televizi“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
flodur

Zívání je nakažlivé. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-je-zivani-nakazlive Myslím si že to funguje na každého.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Na TV se moc nedívám, ale když zívá můj kocour tak to se mnou nic nedělá. Navíc u koček jsou jiné důvody k „zívání“ než u člověka.
Daleko horší je, když čtu, nebo slyším třeba o blechách, veškách, klíšťatech a podobně, to se můžu udrbat. Proč?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kohut57

Ad Sůwa: Taky , když měl pes na zahradě blechy, mě to stále nedalo klidu a drbal bych se dodnes. Pak jsem si vzpoměl na Kemra – Na samotě u lesa – měl jsem chvíli klid. Se psem jsem šel k veterinářce Kočkové, tak se doopravdy jmenuje, a ta mi řekla : " Pané, to já mám blechy pořád, má krev jim chutná." A tak i já. A pak, že psí blechy na člověka nejdou.To bylo koupelí.

před 4418 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Ptal ses na zívání a už děláš ostudu s blechama… Prosím, zadrž!!!! 🙂

před 4418 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Damiano promiň, já tu otázku převedla na sugesci všeobecně, protože o zívání toho už bylo dost 🙂

před 4418 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Ad Sůwa: V pohodě, o nic nejde. 🙂
Já se jen děsím toho, co je Kohut57 schopen v tom jeho ajfru smyčcem srazit! 🙂

před 4418 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

pro Kohut57: Ty aspoň víš, jak se toho zbavit, protože jsou to skutečné blechy, ale mně stačí jen představa (už se drbu), v reálu na mne neleze nic. Četla jsem včera povídku, kde bylo tolik blech, že návštěvníkovi naskákaly do nohavic (už se zase drbu). Můj kocour blechy nemá a drbe se občas taky 🙂

před 4418 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek