Tomas15

Proč,když stahuju z ulož.to se mi to sekne to stahování nebo se mi to nestáhne vůbec?

Odpovědi
Wang

Stahování z uložto je samo o sobě i při kvalitním (rychlým) připojení dost pomalý. Pokud máš ty navíc pomalý internetový připojení, může při stahování k takovým problémům snadno dojít. Také to může dělat starší počítač.

david22

Chyba bude asi ve tvém přípojení na net. Nevypadává ti připojení třeba i při běžném brouzdání na netu?