Lukáš Rusek

Když si do Mozilly Firefox nainstaluju Addblock, proč se mi smaže po vypnutí a zapnutí počítače?

Mám takový problém. Když si do mozilly firefox nainstaluju addblock, tak to funguje ale po vypnutí a zapnutí pc tam vlastně ani není addblock ale je tam nějakej Ublock. Tak jsem si Ublock zapnul ale po vypnutí a zapnutí se vypnul ublock ale pořád tam zůstal, ale kde je addblock?? Proč se to neuloží?

Odpovědi
Alesh

tak ten ublock odinstaluj, je to taky doplněk, podle mě se to tluče

ivzez

Souhlasím s Aleshem, také si myslím, že neplechu
dělají dva doplňky, které by měly řešit stejný problém.
[Podobně jako u dvou antivirových programů.]

Reklamu lze navíc úspěšně blokovat jinak i bez AdBlocku.
Já jsem si upravila soubor „hosts“ a nemusím do žádného
prohlížeče nic přidávat.