melanie

Proč když se vytáčí číslo se mění délka pípání (snad pochopíte co myslím 🙂

Nejlepší odpověď
www

Změna tónu pro každé číslo zvlášť je výhodná zejména pro zrakově postižené, kteří toho využijí.
Toto je jeden z důvodů, snad ten nejdůležitější.

Další odpovědi
Hlada

Nemění se délka tónu, ale jeho výška (frekvence). Je to princip tónové volby, narozdíl od dřívější – impulzní. Každá řada a každý sloupec klávesnice mají přiřazený jeden tón. Číslice je tak definovaná kombinací dvou tónů.

mosoj

Délka snad ne , ale tón se mění. Již dávno se používá tónová volba telefonního čísla u pevných linek.

anonym

zkus prográmek v PC https://code.go­ogle.com/p/es­mska/, je zdarma a v cz,má různé operátory. používám už dlouho.