jjj123456789

Proč když se tráva přejede autem, nezačne se zvedat hned, jako když se na ni šlápne, ale až za čas?

Nejlepší odpověď
Zbynas

Auto váží víc než člověk a více poničí strukturu té trávy, její regenare trvá o to déle.

Další odpovědi
Kelt

Auto je těžší než člověk a proto se tráva začne zvedat dříve, když na ti vstoupí člověk. To je zřejmé z knih Karla Maye, kdy Old Schatterhand dokázal poznat, že přes louku přešlo 5 Siuxů před 2 hodinami. a jenom při pohledu na stébla trávy.

mosoj

Protože nemá svaly.