Drap

Proč když se objeví otázka,která nic neporušuje je smazána vždy dříve, než je možno napsat odpověď ?

Pod nahlášením takových otázek je , pokud vím, vždy Jugar.

Nejlepší odpověď
anonym

Jugar je asi samozvaný admin.

=============­=================

Led, tu svoji otázku jsem smazal sám, proto že v diskuzi to bylo už neúnosné.

Příspěvek: Kdyby vám majitel těchto stránek nabídl moderování a vy to přijali , co byste udělali nejdříve?

Nahlásil uživatel: barbakan
Z důvodu: Jiné (důvod zašlete administrátorovi na e-mail info@odpovedi.cz)

Další odpovědi
led

Pro totéž, jako když je nahlášena otázka která nic neporušuje, ale kritikovi se nelíbí buď otázka, nebo uživatel, případně v diskusi ztratí argumenty. Omyl vážený mazal, co se jednou dostane na internet už tam zůstane!
například před chvílí zmizela barbakanová otázka: kdyby vam majitel techto stranek nabidl moderovani… http//www.odpo­vedi.cz/otazky/kdy­by-vam-majitel-techto-stranek-nabidl-moderovani-a-vy-to-prijali-co-byste-udelali-nejdrive

Bohužel, lidská zloba a ješitnost je nekonečná!
Samozvanců, Lžidmitrijů, je zde dost. Https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/L%C5%BEidi­mitrij

annas

To, že admin reaguje až později, nahrává nahlašovateli. Protože je zavalený skrytými i otázkami či odpověďmi, často potvrdí a neuvažuje o tom, zda je nahlášení oprávněné.

Stejně je to u odpovědi, když např. neznalec jazyka rozhoduje o jjeím bytí či nebytí…

Je zbytečné vkládat odkazy. Kdo chce, vidí, kdo nechce vidět …

Správné odpovědi se pode něho považují za porušení kodexu.

Nejde mu o tazatele, ale především o akt pomsty…

Jedno čínské přísloví říká:

„Milující lidé žijí v láskyplném světě. Nepřátelští lidé žijí v nepřátelském svět. Ale jedná se o stejný svět. Jak je to možné“?

Představte si, jaký asi musí být jeho pohled na svět. Plný přetvářky, záště a hlavně pocitu malosti, podezírání, strachu. Nechtěla bych být v jeho kůži.

Místo aby přemýšlel jak pohladit, tak přemýšlí jak ublížit. Brrr. Duše jak bahno ze stoky.

led

Práve teraz behom necelej hodiny zmizlo niekoľko otázok v ktorých som mala príspevky zaujímavé
Bohužel, lidská zloba a ješitnost je nekonečná!
Samozvanců, Lžidmitrijů, LžiAdminov, je zde dost.

led

barbakan, takti budiž odpustené,
autor otázky má právo svoju otázku, tak isto ako autor odpovede svoju odpoveď, nechať odstrániť.

Mc Merkurion

barbakan: někdy je diskuze zajímavější než otázka,ale tuto sem celou neprošel,tak nemohu soudit…

anonym

Buď rád, Mc, žes ji neprošel celou.

Mc Merkurion

tak ti děkuji,za nepromarněný čas,asi teda stála za h***o…

Mc Merkurion

led: vo ni tu otázku vo moderování smazali? tak na co tady potom budem vodpovídat,jen „jak se máš?“ ???

led

konfiktný užívateľ stratil argumenty a čo nevidiš, to nejestvuje.

Mc Merkurion

tak to tady pude do pr(čic)…nechcu bejt slušnej…

led

asi ano, jediné vhodné otázky asi budú nie vedomostné ale chatovacie. Som zvedavá, kedy mi zrušia aázijské berušky. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/videli-ste-uz-lienku-berusku-z-ciny-pocet-bodiek-az-do-19-neviete-niekto-ako-ich-likvidovat
predsa len otázka v slovenčine a ešte o imigrantoch z Ázie, no neviem, neviem.

ptáč

V KSČM ho nechtějí, lidovou obvodní komisi zrušili, tak nemá komu donášet.