Lenjička

Proč když se někdo zeptá na metodu hubnutí, každý odpoví „mě se nelíběj vychrtlý modelky“?

Tak za A) Nemusí se hubnout jen do konfekční velikosti 34, ale taky třeba jen do 40. Hubne se pro zdraví, a ne proto, abychom se zalíbily chlapovi. My víme, že nás milujete, proto, že skvěle vaříme a jsme sexuální bohyně. Modelky být nechceme, nejsme vypatlaný.
Za B) Když se zeptám jestli jsou ovesný vločky vhodný při hubnutí a někdo mi odpoví, „radši si běž zaběhat“… No, já bych mu nafackovala. Když se ptám na potravinu, tak to přeci neznamená, že nechodím bruslit, běhat, posilovat nebo cvičit zumbu! Zhubnout je cvičení A dieta!

Takže otázka – proč se lidem při narážce na hubnutí hned vybaví anorektické modelky, které „není za co chytit“, posedlé zvracející a mučící se ženy a tlustý velryby, které jsou líné běhat??
V těchto myšlenkách máme žít?

Nejlepší odpověď
leas

zrejme ti odpovedeli nejaci mene dusevne vybaveni jedinci :) tzn. ze to tak nemaji vsichni.

Další odpovědi
hanny 2

Ono se to většině lidem hned vybaví,mohou za to média a reklamy.Je to individuelní,chce to trochu přemýšlet,také záleží na inteligenci a vlastních zkušenostech.

iceT

Z toho si nic nedělejte,někteří prostě nepochopí,že pokud se bude cpát bůčkem a knedlíkama,tak pohyb moc nepomůže.Ona ta změna jídelníčku je důležitější.Mě se bez pohybu jen podařilo za měsíc sundat asi pět kilo a stačilo opravdu jen jíst každé dvě hodiny něco malého,a s pohybem navíc by to bylo ještě víc.

XenieRo

Ahojky všem… Jenom takový rychlý dotaz. Pro a proti proteinové diety, co myslíte? Je vůbec účinná a vyplatí se za ty peníze?

Pajka.111

Ahojky, no mě se teda vyplatila! Držela jsem dietu Prodietix https://www.pro­dietix.cz/ a ta je podle mě nejlepší na českém trhu! Jasně, je to investice, ale ona se fakt vyplatí! Já jsem s ní zhubla 15 kg a jsem šťastná! Tahle dieta je skvělá, jídla jsou super, jejich podpora je výborná, vše funguje online, takže ani nikam nemusíš…:)