Proč když něco okopírujete z internetu, případně použijete něčí myšlenku, tak proč nedáte odkaz?

Nejlepší odpověď
annas

V poslední době se to dost objevuje.

  1. Buď přesnou odpověď znám, odkaz neuvádím.
  2. Někdy také znám, ale nechce se mně odpověď formulovat, proto uvedu odkaz. Tazatel se může přesvědčit o správnosti.
  3. Odpověď neznám, ale převezmu z jiné stránky, uvedu odkaz.

Neodporuje pravidlům pro vkládání Odpovědí.

Další odpovědi
iq

Logicky mne napadají pouze 2 odpovědi.Buď je člověk líný psát odkaz,nebo chce vypadat sečtěleji než skutečně je.Nechápu ale, co je na tom nejasného?? 🙂

Myšák V.

Já jsem to sice ještě neudělal,akorát jsem použil Habermannův mlýn,abych byl za chytráka.)))Ale obráceně.Z tohoto fora do jiného.Obráceně nemohu,protože ostatní by se tam stejně nedostali neb je chráněno adminem a o vstup se musí žádat a to ještě s pomocí druhé osoby která na tom foru je již zaregistrována..
Jinak odkazy málokdy dávám,ale před článek uvedu „cituji“…

kropitko

iq,,máte moc hezké jméno,ale nechápu,co vy nechápete??? Já se prostě ptám, proč když někdo použije nějaké info z internetu, které téměř do poslední tečky okopíruje, ani se nesnaží to napsat svými vlastními slovy,,,proč nedá odkaz????,,,,,