autacek

Proč, když napíšete na Google do vyhledávání obrázků číslo 241543903, zobrazí se vám spousta lidí s hlavou v ledničce?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… je to už dost starý: https://justit­.cz/2010/12/31/241543903-aneb-hlavy-v-lednickach/

Další odpovědi
Drap

Proč by ne? Pod jiným číslem najdeš jiný obrázek. Když zadáš 753 uvidíš lokomotivy. Nevíš proč?

marketkass

Toto je jedno z internetových „urban legend“ a meme, které vzniklo na základě této specifické číselné posloupnosti. Když zadáte do vyhledávání obrázků na Google číslo 241543903, mnoho lidí sdílí fotografie, kde mají hlavu uvnitř ledničky. Tento jev vznikl pravděpodobně způsobem, že někdo nahrál takový obrázek, a postupně se stal virálním, takže se ho lidé začali pokoušet napodobovat.

Je to jednoduše jeden z bizarních internetových trendů, které se staly populárními. Internet je plný podobných divokých jevů a vtipů.